fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

• Bu sayfa, müşterilere/kullanıcılara ait bilgilerin saklanma ve kullanma koşulları arasında kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
• Evrensel Enerji®, müşterilerine ve kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek ve beklenen hizmeti karşılamak amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
• Gizlilik Politikası “www.evrenselenerji.net” ve bağlı uzantılarında geçerlidir. Başkaca sitelerde ve uzantılarında “www.evrenselenerji.net“ ve bağlı uzantılarının amblemlerinin kullanılması söz konusu sözleşme ve ilke kurallarını bağlamaz.
• Evrensel Enerji® söz konusu bilgileri sadece daha iyi hizmet veya söz konusu hizmetin yürütülebilmesini sağlamak amacıyla kendi iş ortaklarıyla, aynı gizlilik ve güvenlik ilkeleri içerisinde paylaşabilir.
• Evrensel Enerji® söz konusu verileri üçüncü şahıslardan kimlikleri saklamak kaydıyla, www.evrenselenerji.net’ten istatistikler çıkarmak, yahut bu istatistikleri yayınlamak amacıyla paylaşmakta ve istatistiksel verileri yaymakta serbesttir. Ancak Evrensel Enerji® söz konusu verileri tek tek kullanıp, yayınlayamaz.
• Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, resmi makamlara ve Evrensel Enerji®’nin mülkiyet haklarının korunması gereken durumlarda açıklanabilecektir. Söz konusu durumlar dışında ve şirket çalışanları haricinde başkaca 3. kişilerin verilere ulaşması ve bu verileri değiştirmesi mümkün değildir.
• Müşteri e-posta adresini veya hizmet aldığı bağlantısını başkasına devrettiği taktirde bunu Evrensel Enerji®’ye bildirmek durumundadır, aksi taktirde Evrensel Enerji®’ye gizlilik politikasını ihlal ettiğine yönelik bir iddiada bulunamaz. Ayrıca müşteri/kullanıcı kendi kusurundan kaynaklanan bilgi ifşasından yine Evrensel Enerji®’yi sorumlu tutamaz
• Müşteri, Evrensel Enerji® ve ona bağlı organizasyonlara ait duyuru, kampanya, etkinlik bildirimi, hizmet sağlanması amaçlarıyla e-bülten listesinden çıkartılmasını isterse [email protected] adresiyle iletişime geçmelidir.
• www.evrenselenerji.net adresindeki veriler, erişim kontrollü bir veri merkezinde tutulmaktadır. Ancak Evrensel Enerji®’nin kusuru olmaksızın meydana gelen veya teknik olarak engellenmesi zor veya imkansız hacker saldırılarından Evrensel Enerji® sorumlu tutulamaz.
• Evrensel Enerji® herhangi bir uyarı yapmaksızın, müşteri/kullanıcıların bir önceki haklarına halel getirmeksizin, gizlilik sözleşmesini ve güvenlik ilkelerini tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir. Müşteri/kullanıcı bu hususu okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini beyan, kabul ve taahhüt eder.
Bu gizlilik sözleşmesi ve güvenlik ilkelerini periyodik olarak takibi Müşteri’ye aittir.
• Kullanıcı/müşteri, bu gizlilik sözleşmesinde ve güvenlik ilkelerinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.
• Kullanıcı/müşteri her türlü soru veya önerileri için [email protected] adresinden iletişim kurabilir.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click