fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ücretsiz Şifa Çalışmaları Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Bilgilendirme Videosu

Sorular ve Cevaplar

Bu çalışmalara aşina olan veya ilk defa katılan tüm dostlar adına bu soru - cevap köşesini açmış bulunmaktayız. Yoğunluklu sorular geldikçe bu köşeye eklenecektir. Bana yönelttiğiniz bir soru için burada bulunuyorsanız, dilerim ki tatmin olabileceğiniz cevabı da bulacaksınız. 

Çalışmalar ücretli mi? 

Başlığa bakın :) Hayır, ücretsiz ama siz bir yerlere bağışta bulunmak isterseniz, kimsesizleri ve yaşlıları sevindirmek isterseniz, sokak hayvanlarını sevindirmek isterseniz sizi tutmayız. 

Çalışma canlı yayın üzerinde mi? Nereden izleyeceğiz?

Sitemizde yer alan “Ücretsiz Şifa Çalışmaları” sayfasını okursanız, çalışmamızın ilan edilen gün ve saatte (Muhtemel bir Salı gecesi saat 23:00’da) kendiniz için hazırlayacağınız rahat bir ortamda uzanarak veya oturarak, yine o çalışmaya dair ilan edilen alıcı niyetini okuyarak ve sonra gözler kapalı kendinizi akışa bırakarak (Yani instagramda, internet sitemde gezinmeden, herhangi başka bir işle uğraşmadan, kısacası ‘hiçbir şey’ yapmayarak) katılım sağlayabilirsiniz. Canlı yayın içeren bir çalışmamız olursa yine bunu çalışma içerisinde ilan edeceğimizi bilin.

Çalışmada ne yapacağız? 

Uzanıp “Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması” sayfasında yer alan alıcı niyetini okuyacaksınız. Üst soruyu da inceleyin tekrardan.

Çalışmada okuyacağım niyeti bulamıyorum. Nerede? 

Çalışmalarımızın duyuruları 2 sosyal medya mecrasında yayınlanıyor. Facebook üzerindeki etkinlikte şöyle bir avantajımız var, neyin nerede olduğunun bağlantısını direkt kopyalayabiliyoruz. Instagramda bunu sadece nerede olduğunu tarif ederek ve ‘Instagram Story’ özelliğini kullanabilen dostlar adına bağlantılanmış hikaye paylaşımında bulunarak direkt yönlendirme sağlıyoruz. Sadece internet sitemiz olan www.evrenselenerji.net adresine girdiğiniz takdirde menüyü açın (Mobil kullanıcı dostlarımız, hani şu üst üste 3 tane çizgi olan şey, masaüstü platform kullanıcılarımız zaten kabak gibi yukarıda ‘Etkinlikler’ menü başlığını görecektir.) Menü altında ‘Etkinlikler’ üst başlığına tıklarsanız aşağı doğru menünün genişlediğini göreceksiniz. Ondan sonraki yapacağınız şey “Ücretsiz Şifa Çalışmaları” menüsüne tıklamak ya da sağ köşesinde bulunan ok tuşuna tıklamak. Açılır menülerin kenarında yukarı aşağı oklar görünmektedir. O size menünün açılabilir menü olduğunu gösterir. “Ücretsiz Şifa Çalışmaları” sayfasının da altından dilerseniz “Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması” sayfasının bağlantısını bulabilirsiniz. İlan edilen saatte uzanıp okuyacağınız niyet “Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması” sayfasındadır.

Çalışmaya kaydolacağım, kayıt formunu bulamıyorum. Nerede? 

Az önceki sorunun cevabını da okumuşsunuzdur dilerim. Yine sitede yer alan “Etkinlikler” üst menüsü altında yer alan “Ücretsiz Şifa Çalışmaları” menüsünün alt menülerinden birisidir. “Çalışma Kayıt Formu” başlıklı bu sayfaya “Ücretsiz Şifa Çalışmaları” ve “Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması” sayfalarının altında yer alan “Çalışma Kayıt Formu” butonundan ulaşabilirsiniz. (Instagram hikayeler için ufak bir tüyo da yazalım, akşın anasayfasının tepesinde logomuzu görüyorsanız güncel hikaye paylaşmışız demektir. Takipçi sayımızın çokluğu sayesinde bağlantılanabilen hikayeler paylaşabilmekteyiz, yukarı kaydın yazan hikayelerde yukarı doğru parmağınızla kaydırdığınız takdirde internet sitemizde veya youtube kanalımızda paylaştığımız içeriğe direkt erişebilirsiniz.)
Kayıt formunu dolduramıyorum. 

“Çalışma Kayıt Formu” sayfasında hem kutulardan önceki açıklama alanında, hem de kutuların olduğu yerlerde yönlendirici bilgilendirmeler mevcuttur. Sadece “Ad”, “Soyad”, “Şehir” kutularını doldurusanız ve “Gönder”e basmadan evvel “Ben Robot Değilim” yazan yazının yanındaki kutucuğu işaretlerseniz bu yeterlidir. Diğer bilgilerle ilgili de açıklamalar zaten “Çalışma Kayıt Formu” sayfasında yer almaktadır. 

Formu doldurdum ama kaydım alındı mı anlamadım. / Formu doldurdum ama e-posta gelmedi.

Yukarıdaki soruda belirtildiği gibi sadece temel bilgilerle beraber güvenlik kutucuğunu işaretlerseniz “Gönder”e bastıktan sonra sayfa tekrar yüklenir. O sırada sayfayı kapatmadan bekleyin. Sayfa yeniden yüklendiğinde açıklama paragrafının altında kaydınızın alındığına dair teşekkürler mesajı görünür. Zaten ilan edilen saatte edeceğiniz niyetle ilgili başka bir sayfa sitede mevcuttur. E-postanızı paylaştığınızda bu teşekkür mesajı ek olarak e-posta kutunuza da düşmektedir, başka bir işlevi yoktur. Yazdığınız takdirde hâlâ e-posta düşmüyorsa önce sayfanın yenilenip yenilenmediğinden emin olun. Bir hata yaptığınız takdirde zaten form alanında uyarı kutucuğu çıkar. Bazen e-postanızı yanlış girebilmektesiniz, bütün giden gelen e-postalar üzerine benim bilgilendirmem oluyor çünkü. O yüzden e-posta adresine kayıt alındı mesajından çok sayfanın yenilenmesi ve teşekkürler mesajının yenilenen sayfada çıkması, işleminizin olumlu gerçekleştiğini göstermektedir.

Her hafta, her hafta neyin kaydı bu? Eskiden ne güzeldi, mesaj atardık, siz bize niyeti gönderirdiniz. Böyle işimizi çok zorlaştırdınız? Alınan kayıtlar ne oluyor? Daha önce kaydolmuştum, yine formu doldurmam gerekli mi? Vb.

2019’un başlarına doğru ‘Instagram’ üzerinde de aktif olduğumuzdan ötürü, katılım sayıları bir anda aşırı bir dereceye yükseldi. Sene başında sitemizi daha güçlü bir sunucuya aktarma ve siteyi de değiştirme, güncelleme durumu bu sebeple ortaya çıktı. O sıralar sadece Instagram üzerindeki dostların kaydını alırken başka hiçbir şeyle uğraşmadan 6 – 8 saat kadar bir süre harcamaya başlayınca keyifle yaptığım şey, çalışmaya kadar tüm kayıtları alıp alamama endişesine dönüştü. Bir de yani o kadar saat zarfında başka bütün işlerinizin kilitlendiğini düşünün. Siteyi yenilediğim dönemde form sayfasını bu sebeple siteye ekledim, rahat rahat çalışmaya hazırlanabilmem için. “Çalışma Kayıt Formu” sayfasını nasıl bulabileceğinizi üstteki soruda yanıtladım. Şayet sayfa içine girer ve sadece form kutuları dışındaki yazdıklarımı bile okusanız, teknolojiyle arası hiç iyi olmayan her dostumuzun kolaylıkla formu doldurabileceğini görebilirsiniz. Yeniye karşı direnç göstermesi insanların normal bir davranıştır, elbette esnek ve uyumlu olabilmek dengenin boyutunu gösterir. Her hafta kayıt alınmasının sebebi de, her hafta yeni bir çalışma olması ve yeni bir katılımcı grubun olmasındandır. Çalışmalara katılımcılar kendilerini ayarlayıp, o haftanın niyetini ederek katılmaktadır. 3 ay önce bir çalışmaya katılan bir dostun ismini katılmadığı halde başka haftalarda da okumak hem etik değildir hem de doğru değildir. Bu sebeple de her hafta form yenilenir, yeni bir tablo dökümanına bilgiler çekilmektedir. İncelediyseniz internet sitemizde “Gizlilik Politikası” ve “Kullanıcı Bilgilendirmesi” sayfaları da mevcuttur. Alınan kayıtlar sadece bize aittir ve kimseyle paylaşılmamaktadır. E-postasını paylaşan dostlardan alınan izin, yapıldığı zaman e-bülten gönderimi sağlayabilmek içindir.  

Bu çalışmalar tam olarak ne için yapılmaktadır? 

Yaşamımızdaki potansiyelimiz, hayatımıza çektiklerimiz, olaylar karşısındaki gerçekliğimiz, düşünme, hissetme ve inanç kalıplarımız enerjisel düzeyimizin yansımalarıdır. Her hafta belirlenen konu odağı üzerinden katılımcıların enerjisel düzeyde dengelenmeleri istenerek bu çalışmalar yapılmaktadır. Çalışma hem konu odağına işlerken hem genel dengeler üzerine de çalışılır. Enerji nedir, denge nedir gibi sorularınızın cevabı internet sitemizde yer almakta, lütfen önce temel araştırmanızı gerçekleştirin. 

Çalışmanın fayda ettiğini nasıl anlarım? 

Yoğurt mayalamıyoruz nihayetinde. Belli başlı dengesizlikler sizin hayatınızın potansiyelini belli bir titreşimde tutar. Rahatsız olduğunuz, bu olmamalı şu olmalı dediğiniz konularda aslında oradaki bu / şu ayrımı bizim olaylara yaklaşımımız yani gerçekliğimiz vesilesiyledir. Bu sebeple çalışmalar sonrası elbette bir anda bazı potansiyellerin dönüştüğünü, yine karşınıza sizi zorlayabilecek olaylar (ya da zorladığını düşündüğünüz) çıkınca fark edersiniz. Köklü dengesizlikler için daha fazla uğraşılması gerekebilir. Bir duvarın tamire ihtiyacı varsa, hemen gidip de boyamazsınız, önce kırık yerleri doldurur, sıvar, zımparalar, boya işlemine hazır hale getirirsiniz. O yüzden bu tarz çalışmalarda öncelik sizin kendinizle olan farkındalığınız ve tabi bu konuda kendinize olan dürüstlüğünüzdür. Çalışmalar bu yolda sadece araçtır. Kimisi için tek bir çalışma muhteşem bir dönüşümün adımı olabilirken kimisi için birkaç ay disiplinli uğraşmak fayda sağlayabilir. 
Çalışmada hiçbir şey hissetmedim? / Çalışmada şöyle şöyle hissettim?

Çalışmanın işlemesine izin vermek esastır. Deneyimler çalışmanın garnitürüdür. Bir çalışmanın standart bir hissiyatı olmaz, katılan herkes bir şey hissetmeli yoksa çalışma başarısızdır diye bir kaide de yoktur. Enerjinin o kişi üzerinde çalışma şekli bazen çok hafif olur ya da kişinin anlamayacağı seviyede bir bedensel algı olur ve kişi bir şey olmadı gibi hissedebilir. Çalışmalarda amaçlanan şey bu değildir. Bazı dostlar için çok uçuk kaçık deneyimler mümkün olabilmektedir. Bu da o kişilerde enerjinin çalışmasının yansımasıdır. Elbette bazılarımızın hissiyatı da güçlü ve farklıdır. Bu da deneyimlerimizi renklendirmektedir. Bazı dostlar bedenlerinde neden orada hissettiklerine dair sorular yöneltebilmektedir. Nihayetinde akış içerisinde ve sonrasında beden çalışıldığı noktalar zarfınca tepki verebilir. Sağ kol, sol bacak, böbrekler, göğüs bölgeniz, başınız vb. Ağrılar olabilir, acı çekebilirsiniz. Bir anda hüngür hüngür ağlayasınız gelir. Bunlar bir çalışma için normaldir. Duygusal olarak ilk 24 – 48 saat yorucu olabilir. Bu da mümkündür. Mümkün olabildiğince siz hissettiğinize takılmadan, enerjinin üzerinizde işlemesine müsaade edin, bu yeterlidir. Tabi kendinizle ilgili de farkında olun, kendinizi bilin. Kendi kişisel yolculuğunuz adına da kendinizi araştırmaya sevk edin. Deneyimleyerek öğrenin, alın bilgiyi.

Aynı konuda düzenlenen bir çalışmaya ileride tekrar katılabilir miyim?

Evet, o konu üzerine belki şifalanmaya ihtiyacınız yoktur ama yapılan çalışmalarda kanal olunan enerjiler güçlü ve yüksek titreşimli, başka bir konuda sizin için çalışacaktır.

Ben bir enerji uygulayıcısıyım ve gün içinde kendime çalışmalar yaptım, çalışmanıza katılabilir miyim?

Kendinize dair çok ağır bir çalışma yapmadıysanız ya da o çalışma sizi yormadıysa evet katılabilirsiniz, herhangi bir engel teşkil etmez.

Aynı saatte başka bir çalışma daha var. İkisine birden katılabilir miyim? 

Hayır, tercih yapın. Elbette ücretsiz bir hizmetten faydalanmak istiyorsunuz ama bu tür çalışmalarda ne yapacaksanız, yaptıracaksanız bilinçli, farkındalıkla yaptırın. İyi gelsin diyerek bazen abartan dostlar oluyor, sonra da hiç işe yaramıyor bu çalışmalar moduna giriyorlar. Bunu bir düşünün derim. 


Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click