fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması

19 Kasım 2019 Ücretsiz Şifa Çalışması

Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması

Tarih: 19 Kasım 2019
Gün: Salı
Saat: 23:00 - 23:45
Çalışma Yapılan Enerji: Yeni Avalon - Lo'nah ( >> Bilgi için Tıklayın << ) // Platin Para Çekimi ( >> Bilgi için Tıklayın << )
Çalışma Konusu: Yaşamımızda bolluk ve bereket kanallarımızı tıkayan bireysel dinamiklerimizi şifalandırabilma, negatif durumların pozitif durumlara dönüştürebilme, para çekimi ve blokajlardan özgürleşirken farkına varabilme dileğiyle bu çalışmamızı gerçekleştireceğiz.


Çalışma Günü ve Çalışma Saati Katılımcının Okuyacağı Alıcı Niyeti;

"TANER TÖZÜN KANALI ARACIĞIYLA YENİ AVALON LONAH ENERJİSİ VE PLATİN PARA ÇEKİMİ GÜCÜ, BU YAŞAMIMA GETİRDİĞİM, FARKINDA OLDUĞUM - OLMADIĞIM MADDİ KISITLAMA, KITLIK BİLİNCİNİN SORUMLULUKLARINI ÜZERİME ALARAK BOLLUK VE BEREKET KANALLARIMDA TIKANIKLIĞA, DENGESİZLİĞE SEBEBİYET VEREN TÜM TEMEL DİNAMİKLERİMDE BLOKAJLARIN AÇILMASI, TEMİZLENMESİ VE EMEKLERİMİN KARŞILIĞINI MADDİ VE MANEVİ GÖREBİLMEM İÇİN SEVGİYLE KABUL EDİYORUM" 

(Noktalı yere özellikle dönüşüm istediğiniz konuları ekleyin.)

 
Çalışmaya Katılabilme Koşulu: Çalışma ücretsizdir. Aşağıdaki butondan erişeceğiniz sayfada katılım formunu tam (En az AD - SOYAD ve ŞEHİR bilgileri) doldurarak, kendi rızası ile niyet ederek katılabilecek herkes çalışmaya katılabilir. Çalışma için yerinizi aldığınızda aşağıdaki meditasyon müziğini dinleyebilirsiniz;

 


Formu doldurduktan sonra kaydınızın alındığını yeni açılan sayfada aşağı kaydırarak ya da kaydolurken belirttiyseniz, formda girmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen e-postadan görebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra sayfa yenilenmiş ve başarıyla kaydınızın alındığına dair yazıyı gördüyseniz, e-posta gelmesinin önemi yoktur, belirtilen sayfalarda detaylı bilgiler zaten yer almaktadır. 

Ücretsiz Şifa Çalışmalarına katılırken neler yapmanız gerekir; genel bilgilendirme, öneri ve uyarıları okumak için lütfen >> burayı << tıklayın.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click