fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması

27 Ekim 2020 Ücretsiz Şifa Çalışması

Bilgilendirme Videosu

Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması

Tarih: 27 Ekim 2020
Gün: Salı
Saat: 23:00 - 23:45
Çalışma Yapılan Enerji: Duygusal Şifa Titreşimi ( >> Bilgi için Tıklayın << ) // Tek Boynuzlu At Sihri ( >> Bilgi için Tıklayın << ) 
Çalışma Konusu: Bu çalışmamız, bilinç / bilinçaltı / bilinçdışı düzeyde enerji alanımıza yerleşmiş, ölüm ve kaybetme korkusu başta olmak üzere, korkularımıza sebebiyet veren enerjisel dengesizliklerin dengelenmesi ve korkulardan özgürleşmemiz yolunda şifalandırma üzerine gerçekleştirilecektir.


Çalışma Günü ve Çalışma Saati Katılımcının Okuyacağı Alıcı Niyeti; (NİYETİ LÜTFEN ÇALIŞMA SAATİ 23:00'DA OKUYARAK UZANIN!)

"TANER TÖZÜN KANALI ARACIĞIYLA TEK BOYNUZLU AT SİHRİ* ENERJİSİ, DUYGUSAL ŞİFA TİTREŞİMİ ENERJİLERİ; BİLİNÇ - BİLİNÇALTI VE BİLİNÇDIŞI DÜZEYİMDE BİLEREK YA DA BİLMEYEREK EDİNDİĞİM ÖLÜM VE KAYBETME KORKUSU EN BAŞTA OLMAK ÜZERE, TÜM KORKU VE KAYGILARIMDAN ARINMAK, ÖZGÜRLEŞMEK; BU KORKULARA SEBEBİYET VEREN YAŞAM ANILARIMIN ŞİFALANMASI VE TÜM BOYUTLARIMDA, KATMANLARIMDA, ÇAKRA MERKEZLERİMDE DENGELENMEK, ŞİFALANMAK İÇİN SEVGİYLE KABUL EDİYORUM.  "  

(* Dipnot: Enerji sistemlerindeki "Sihir / Büyü" kelimesini açmak istiyorum. Kültürümüzde sihir ve büyü direkt olarak bir başkasının özel hayatına izinsiz yapılan enerjisel müdehaleyi ifade eder. Kişinin kendi iradesi dışında, yaptıranın istediğine yönelik bir şey yaşamasına ya da yapmasına sebebiyet verilir. Özellikle bir şifa sistemine kanal olan yüksek seviyeli şifacı masterlar kendi enerji sistemlerinde "Magic / Magie" kelimesini kullandıklarında, bizim kültürümüzde yukarıdaki gibi tanımladığımız bir anlamı ifade etmeyi düşünmezler, hatta bilemeyebilirler de. Bu kelimenin tanımlamaya çalıştığı potansiyel "Enerjiyi tezahür ettirmek"tir. Özellikle bazı enerjilerde gören ve ilk defa böyle bir çalışmaya katılan dostlar endişe duyabiliyorlar. Bu açıklamayı bu sebeple yapma gereği duydum. Sevgilerimle T.T.)

Çalışmaya Katılabilme Koşulu: Çalışma ücretsizdir. Aşağıdaki butondan erişeceğiniz sayfada katılım formunu tam (En az AD - SOYAD ve ŞEHİR bilgileri) doldurarak, kendi rızası ile niyet ederek katılabilecek herkes çalışmaya katılabilir. Çalışma için yerinizi aldığınızda aşağıdaki meditasyon müziğini dinleyebilirsiniz;

 


Formu doldurduktan sonra kaydınızın alındığını yeni açılan sayfada aşağı kaydırarak ya da kaydolurken belirttiyseniz, formda girmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen e-postadan görebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra sayfa yenilenmiş ve başarıyla kaydınızın alındığına dair yazıyı gördüyseniz, e-posta gelmesinin önemi yoktur, belirtilen sayfalarda detaylı bilgiler zaten yer almaktadır. 

Ücretsiz Şifa Çalışmalarına katılırken neler yapmanız gerekir; genel bilgilendirme, öneri ve uyarıları okumak için lütfen >> burayı << tıklayın.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click