fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması

11 Ağustos 2020 Ücretsiz Şifa Çalışması

Bilgilendirme Videosu

Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması

Tarih: 4 Ağustos 2020
Gün: Salı
Saat: 23:00 - 23:45
Çalışma Yapılan Enerji: Lo'Nah ( >> Bilgi için Tıklayın << ) // Gy'Ta ( >> Bilgi için Tıklayın << ) // Ly'Ta ( >> Bilgi için Tıklayın << ) // Karmik İlişki Temizleyici - Aydınlatıcı Reiki ( >> Bilgi için Tıklayın << )
Çalışma Konusu: Bu yaşam planımızı şekillendirirken faydalandığımız "Karma"mız üzerine şifa ve denge sağlamayı amaçlayan bu şifa çalışmamız, bir yandan titreşimlerimizi yükseltmemizi bloke edebilecek duygusal katmanımızı dengelemeye ve titreşimlerimizi yeni çağı enerjilerine yükseltmeye yönelik olacak.


Çalışma Günü ve Çalışma Saati Katılımcının Okuyacağı Alıcı Niyeti;

"TANER TÖZÜN KANALI ARACIĞIYLA YENİ AVALON LONAH, LİTA, GİTA VE KARMİK İLİŞKİ TEMİZLEYİCİ AYDINLATICI REİKİ ENERJİSİNİ, BULUNDUĞUM YAŞAMI PLANLARKEN YAŞAMIMA TAŞIDIĞIM VE GETİRDİĞİM, YAŞAMIMA ŞU AN TESİR EDEN VEYA ETMEYEN TÜM POTANSİYELİN KARMİK KAYITLARDAN, DNA KAYITLARINDAN, BİLİNÇALTI KAYITLARINDAN, KAN HATTINDAN, ATALAR KAYITLARINDAN, GEÇMİŞ YAŞAM KAYITLARINDAN, RUHSAL KAYITLARDAN, AAKAŞİK KAYITLARDAN VE HÜCRESEL HAFIZADAN TEMİZLENMESİ, DENGELENMESİ, ŞİFALANMASI VE KARMAMIN SEBEBİYET VERMEKTE OLDUĞU TÜM MENTAL, DUYGUSAL, FİZİKSEL  BLOKAJLARIMDAN ARINMAM VE BÜTÜNCÜL DÜZEYDE DENGELENMEM, TÜM BOYUTLARDA, KATMANLARDA VE BEDENLERDE TİTREŞİMLERİMİN YÜKSELMESİ  İÇİN SEVGİYLE KABUL EDİYORUM"

(* Dipnot: Enerji sistemlerindeki "Sihir / Büyü" kelimesini açmak istiyorum. Kültürümüzde sihir ve büyü direkt olarak bir başkasının özel hayatına izinsiz yapılan enerjisel müdehaleyi ifade eder. Kişinin kendi iradesi dışında, yaptıranın istediğine yönelik bir şey yaşamasına ya da yapmasına sebebiyet verilir. Özellikle bir şifa sistemine kanal olan yüksek seviyeli şifacı masterlar kendi enerji sistemlerinde "Magic / Magie" kelimesini kullandıklarında, bizim kültürümüzde yukarıdaki gibi tanımladığımız bir anlamı ifade etmeyi düşünmezler, hatta bilemeyebilirler de. Bu kelimenin tanımlamaya çalıştığı potansiyel "Enerjiyi tezahür ettirmek"tir. Özellikle bazı enerjilerde gören ve ilk defa böyle bir çalışmaya katılan dostlar endişe duyabiliyorlar. Bu açıklamayı bu sebeple yapma gereği duydum. Sevgilerimle T.T.)

Çalışmaya Katılabilme Koşulu: Çalışma ücretsizdir. Aşağıdaki butondan erişeceğiniz sayfada katılım formunu tam (En az AD - SOYAD ve ŞEHİR bilgileri) doldurarak, kendi rızası ile niyet ederek katılabilecek herkes çalışmaya katılabilir. Çalışma için yerinizi aldığınızda aşağıdaki meditasyon müziğini dinleyebilirsiniz;

 


Formu doldurduktan sonra kaydınızın alındığını yeni açılan sayfada aşağı kaydırarak ya da kaydolurken belirttiyseniz, formda girmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen e-postadan görebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra sayfa yenilenmiş ve başarıyla kaydınızın alındığına dair yazıyı gördüyseniz, e-posta gelmesinin önemi yoktur, belirtilen sayfalarda detaylı bilgiler zaten yer almaktadır. 

Ücretsiz Şifa Çalışmalarına katılırken neler yapmanız gerekir; genel bilgilendirme, öneri ve uyarıları okumak için lütfen >> burayı << tıklayın.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click