fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Çalışma Kayıt Formu

Çalışma Kayıt Formu

Düzenlenen ücretsiz şifa çalışmalarına katılabilmeniz için, aşağıda yer alan formu doldurunuz. AD - SOYAD - ŞEHİR bilgileri, mutlaka doldurmanız gereken alanlardır. E-POSTA adresinizi doldurmanız sizin tercihiniz olacaktır. Güvenlik maksatlı "Ben robot değilim." cümlesinin yanındaki kutucuğa da işaret bıraktıktan sonra "GÖNDER" butonuna basın ve sayfayı terk etmeyin. Kaydınızın aldındığına sayfa yeniden yüklenecektir ve yeni sayfada bilgi mesajı görüntülenecektir. (Hemen bu paragrafın altında, o yüzden sayfa yenilenince de lütfen azıcık aşağı kaydırıverin :) Bu kaydınızın alındığını gösterir. Yapılması gerekenlere bu iki bağlantıdan erişebilirsiniz;

>> ÇALIŞMA YÖNERGESİ BİLGİLENDİRME SAYFASI

>> ÇALIŞMA NİYETİ SAYFASI

Katılım Kaydı

Katılım Bilgileriniz
E-posta zorunlu değildir ama e-posta adresinizi paylaştığınız takdirde, kayıt sonrası onay mesajı size iletilebilir, "Güncel duyurulardan haberdar ol!" seçeneğini de aktif ederek, e-bülten listemize sizi ekleyebiliriz. E-posta adresinizi girerken "ç,ş,ı,ğ,ü,ö" gibi Türkçe karakter kullanmayın, tarayıcınızın otomatik form doldurma seçeneği aktifse adresinizin sonunda boşluk olmadığından emin olun. Kaydınızı yaptırdıktan sonra e-posta adresinize mesajımız düşmemişse "Spam / Gereksiz E-Posta" klasörünüzü inceleyin. Bazen harf hatası yapmanız, e-posta adresinizin datalarımıza yanlış kaydolmasına sebebiyet verebilir. Lütfen sakin sakin doldurun :)
Ek Katılımcılar

Çalışmaya sizin bilgilendirmenizle katılacak kişilerin sırasıyla ad, soyad ve çalışma sırasında bulunacakları şehir bilgisini bu alana girebilirsiniz. Örneğin; "Taner Tözün - İstanbul, Metin Ahmet - Ankara vb." Sadece siz katılıyorsanız bu alanı boş bırakın.

Gönder butonuna basmadan önce, spam koruması için aşağıdaki kutucuğu işaretleyin.
Gönder butonuna bastığınızda, işleminizi doğru gerçekleştirdiğiniz takdirde sayfa yenilenecektir. Yenilenen sayfada, yine kayıt bölümünde onay mesajı yer alacaktır. (Bu mesajı görmek için lütfen sayfa yenilendiğinde sayfayı aşağı kaydırın.) Gönder butonuna bastığınızda sayfa yenilenmiyorsa form gönderilemiyor demektir, uyarı olarak karşınıza çıkan yazıyı dikkate alarak, hata veren bölgedeki içerik girişini tekrar yaparak göndermeyi deneyin. E-Posta kutucuğunun üzerindeki açıklamaları dikkate alın. Teşekkürler

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click