fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ücretsiz Şifa Çalışmaları

Ücretsiz Şifa Çalışmaları

Bilgilendirme Videosu

Ücretsiz Şifa Çalışmaları

Evrensel Enerji® olarak, Haziran 2015'ten bu yana toplu katılım sağlanabilecek şekilde ücretsiz şifa çalışmaları düzenlemekteyiz.

Bu çalışmaların yapılma amacı, katılan dostlarımızın yaşamlarındaki dönüşümü gerçekleştirebilmelerine katkı sağlamak  ve titreşimlerimizi topyekûn yükseltmektir. 

Bu tarz tamamlayıcı çalışmalarda en önemli dinamik, çalışmaya katılım sağlayan dostlarımıza aittir. Şifa uygulayıcıları, şifa dağıtmaz. Şifa ve denge bunu talep eden insanlar tarafından yaratılır. Ben ve benim gibi farklı teknikler ile bu çalışmaları gerçekleştiren tüm dostlar birer katalizördür, aracıdır. Yapılan çalışmalar, çalışma talep eden danışanın kendi yolunu bulmasına ışık tutar, rehberlik eder. Kryon'un çok güzel bir ifadesi vardır; "Karanlık bir odadayken kapıyı açtığınızda, karanlık dışarı sızmaz! Onun yerine ışık içeri akar." Çalışmaları düzenleyen kapıyı açandır, içerideki olarak kalkma sorumluluğunu bilerek harekete geçmesi gereken danışandır. 

Evrensel Enerji® olarak düzenlediğimiz ücretsiz şifa çalışmaları ile yaşamınızda bir parça ışık olmaya niyet ediyoruz.

Düzenlediğimiz bu çalışmalara katılımlar 2018 yılının son çeyreğinde yükselişe geçmesiyle, bizi hangi sosyal mecrada takip ediyorsanız edin, katılım kayıtları "Çalışma Kayıt Formu" sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir. Her hafta için kaydınızı yinelemeniz gerekmektedir. 

Nasıl Katılabilirsiniz?

Düzenlenen ücretsiz şifa çalışmalarına katılırken şu önerilerimizi dikkate almanızı rica ederiz;

• Çalışmaya herhangi bir şehirden veya ülkeden katılabilirsiniz. Yurtdışı katılımcı dostlarımız çalışma saati olarak Türkiye saati ile yerlerini almalıdır. 
• Çalışmaya katılacağınız gün alkol tüketmeyin, akşam yemeğinde hafif yiyecekler tercih edin. 
• Çalışma öncesi, rahatlamanıza katkı sağlaması bakımından ılık duş alabilirsiniz.
• Çalışma öncesi ve özellikle ilk 24 saat içerisinde su tüketiminizi biraz artırabilirsiniz. Su, bedenimiz temizlenirken ihtiyacımızdır.
• Çalışma esnasında bulunacağınız mekânda, dilerseniz çalışma öncesinde adaçayı, sandal ağacı vb. doğal tütsü yakabilirsiniz. Yine çalışma esnasında mum yakarak, dingin bir ortam oluşturabilirsiniz. 
• Çalışmaya ister oturarak ister uzanarak katılabilirsiniz. Sizin için en rahat olanı seçin. Önemli olan sizin rahatlıkla gevşeyebilmeniz. 
• Çalışma esnasında üşüme potansiyeliniz olabilir, bu sebeple üstünüzü örtebilirsiniz.
• Hafif meditatif veya frekans tabanlı müzikler çalışmada size eşlik edebilir. Dilerseniz ortam tamamen sessiz olabilir.
• Elektromanyetik dalgalar ile son yıllarda çok daha içli dışlıyız. Çalışma esnasında bulunduğunuz mekânda mümkün olabildiği kadar elektronik cihazlarınız lütfen kapalı olsun.
• Çalışmada aktarım süresi ortalama 45 dakikadır ama enerjiyi deneyimleme dinamiği katılımcıya göre değişkendir. Kimisi akışı 15 dakika deneyimleyebilirken, kimisi 1 saatten fazla akışı deneyimleyebilir. Ona göre gece programınızı oluşturmanızı öneririz.
• Çalışma için kaydınızı, "Haftanın Ücretsiz Şifa Çalışması" sayfasındaki formu tam ve doğru şekilde doldurarak sağlayabilirsiniz. Form bağlantısına aşağıdaki butondan erişebilirsiniz.
• Yerinizi aldıktan sonra, haftanın çalışması ile ilgili enerjiyi kabul ettiğinize dair niyeti 3 defa okuduktan sonra gözlerinizi kapatarak ve aktarım süresince başka bir şeyle ilgilenmeyerek, kendinizi akışa bırakın.
• Alıcı niyetini ezberlemeniz şart değildir, telefonunuzdan ya da daha önceden yazmış olduğunuz bir kâğıt üzerinden okuyup, kendinizi akışa bırakabilirsiniz. 
• Çalışma sırasında herhangi bir şeye odaklanmak, bir şey düşünmek ya da imgelemek zorunluluğu yoktur ama çalışma esnasında aklınıza hiç gelmeyecek, vakti zamanında bastırdığınız, unuttuğunuz çeşitli düşünceler ya da anı parçaları gelebilir, serbestçe akışa izin verin. 
• Çalışma sırasında bedeninizde enerjiyi hissedebilirsiniz. Bu bazen bölgesel bazen bedeninizin tamamında olur. Bazen soğuktur, bazen sıcaktır. Bazen de çok ileri seviyede görseller, ışıklar, renkler görme, titreşimi ses olarak duyma gibi deneyimler olarak gerçekleşebilir. Enerji, katılımcının dengeleri doğrultusunda çalışacaktır, bu sebeple her çalışma, her katılımcı ayrı ve özel bir deneyimdir. Güvenle kendinizi akışa bırakın.
• Çalışma sonrası bu dünyada aldığınız her nefes için şükredin, ruhsal rehberlerinize ve enerjiye teşekkür edin. 

Uyarılar

Düzenlenen ücretsiz şifa çalışmalarına katılırken şu uyarıları dikkate almanızı rica ederiz;

• Çalışmaya katılacağınız gün, başka bir şifa çalışmasına katılmış olmayın ya da aynı saatte başka bir aktarıma katılmayın. Farkındalık olmaksızın gördüğünüz her çalışmaya katılımınız size faydadan çok zarar getirebilir. Bu tarz çalışmalarda arka planda enerjinin işleyişine müsade etmek gereklidir. Bir uygulayıcı iseniz ve kendi çalışmalarınız varsa, çok ağır çalışmalar olmadığı takdirde çalışmaya katılabilirsiniz. 
• Dikkat ettiyseniz herhangi bir canlı yayın ibaresi bulunmamaktadır bu çalışmalar için. Yukarıda yazıldığı gibi yerinizi alıp, uzanıp, kayıt sayfasında bulabileceğiniz alıcı niyetinizi okuyarak kendinizi akışa bırakmanız yeterlidir.
• Çalışmalara kendiniz için katılın. İyi niyetle de olsa, iyilik yapacağınızı düşünerek de olsa, bir başkası adına niyette bulunmayın. Herkes kendi yaşam planını gerçekleştirmekte ve kendi seçimlerini yaşamaktadır. Yardımcı olmak istiyor ve bu çalışmadan faydalanabilsin diyorsanız, bunu kendisine teklif edin ve bırakın katılım kararını kendisi versin.
• Bilinci aktif olmayan kişiler için (yoğun bakım, koma, engelli vb.) de niyet edecekseniz, bir yakını olarak onun yüksek benliğinin iznini isteyerek, bütünün hayrına olmasını isteyerek niyet edin. 
• Çalışmalarımız ücretsizdir ama yaşam bir alma-verme dengesi üzerine kuruludur. Bu çalışmalar sonrasında, bütçenizin durumu doğrultusunda eğitim veya doğa odaklı kişi veya kurumlara bağışta bulunabilir, sokak hayvanlarını doyurabilir, fidan dikebilir, olmadı marketten kendi paranızla birkaç şişe su alıp, farklı farklı ağaçları sulayabilirsiniz. Bu tarz eylemler "verme" dengesi için uygundur. 

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click