fbpx
15 Aralık Arınma Mandalası Atölyesi
Yazdır

15 Aralık Arınma Mandalası Atölyesi

12 Aralık günü İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay sonrasında 15 Aralık Pazar günü enerjisel bir arınmaya davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Arınma Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde özgürleşmeniz  gerekenler yolunda önemli bir adım atacaksınız. Ayrıca dileyen dostlarımızla etkinliğimiz sonunda dolunay ritüelimizi de gerçekleştireceğiz. 

Atölye Tarihi: 15 Aralık 2019 - Pazar
Atölye Saatleri: 13:00 - 17:00
Son Başvuru Tarihi: 13 Aralık 2019 - Cuma
Adres: Maltepe – İstanbul (Detaylı adres katılımcılara bildirilecektir.)
Kontejan: 6 Kişi
Atölye Ücreti: 250 ₺
Önkayıt Ücreti: 100 ₺
Bilgi ve Kayıt: 05537677619 - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bu Mandala Atölyesi Size Nasıl Katkı Sağlayabilir?

Dolunayın özgürleştirme desteğini yanımıza alarak her türlü duygu / düşünce ve inançtan arınmak niyetiyle "Arınma Mandalası" çalışmasını yapacağız. Enerjisel prangalarımızdan özgürleşmemiz, istediğimiz yöne ilerleyebilmemiz için olumlu bir potansiyeldir. Ayrıca mandala çalışmamızdan sonra dolunay için güzel bir ritüel uygulaması gerçekleştireceğiz.

Etkinlik Programı

- Mandalanın kısa tarihi üzerine sohbet
- Arınma mandalası üzerine bilgilendirme
- Dolunay üzerine bilgilendirme
- Mandala çizimi öncesi nefes, meditasyon ve 999 frekansı enerji çalışması
- Arınma Mandalası çizimi
- Arınma Mandalası yakma ritüeli
- Dolunay Ritüeli

Mandala Nedir?

Mandala, Sanskritçe enerjiyi içeren kap anlamına gelir. Enerjiyi içeren kap tabirini makro kozmos olarak bütün evrende ve mikro kozmos olarak kendimizde görmekteyiz. Bilim bize tüm evrensel madde kalıbının küresel olduğunu söyler. Bu yüzden diyebiliriz ki evren dev bir mandaladır ve içinde özü barındırır. Bizler ise canlı mandalalarız; kap olarak bedenimiz, içimizdeki özü sarmalamaktadır. Mandalayı oluşturan daireler evrenin ve evrenin bir bedene sığdırılmış hali olarak bizlerin bütünlüğünün simgesidir. ‘’Yukarıda ne varsa aşağıda da o vardır.’’ mottosundan hareketle diyebiliriz ki her insan minyatür bir evrendir ve bunun sembolü mandaladır. Mandala bir merkezden (bindu) başlayarak etrafına yerleştiren şekil ve desenlerle içten dışa doğru büyümektedir. Mandalanızı bitirdiğinizde bütün o karmaşık desenlerden çıkan muhteşem bir bütünlük görürsünüz. Bu noktoda mandala bizi bütünler; hayatın karmaşıklığının aslında bir bütün ve muhteşem bir sistem olduğunu görürürüz.

Buradan devamını okuyabilirsiniz. 

Arınma Mandalası Nedir?

Arınma mandalası, artık taşımaktan yorulduğumuz duygu, düşünce, his, davranış ve durumları keyifli bir yolculukla özgür bırakabilme yoludur.  Çizerken bir yandan serbest bırakmaya başladığımızı kendimiz gözlemleyebiliriz. Arınma mandalasını güçlü kılan yanı, mandala bittiğinde ateşe verilmesidir. Böylelikle bütün o istemediğimiz durumların enerjisini akıttığımız kap yani mandalamız fiili olarak da özgür kalır.

Ezgi Sala Tözün Kimdir?

Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Taner Tözün Kimdir?

Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.


X

Right Click

No right click