fbpx
Bireysel Farkındalık Mandalası ve Dolunay Ritüeli
Yazdır

Bireysel Farkındalık Mandalası ve Dolunay Ritüeli

Bu yaşamda titreşimlerimizi yükseltemiyorsak, potansiyelimizin yokluğundan dolayı değil, harici çok fazla ağırlığa sahip olduğumuzdan yaşarız. Kendimizin farkına varabildiğimizde, bize ait olmayan ağırlıklar da kendisini bize fark ettirir. Tığkı sıcak hava balonu gibi ağırlıkları bırakmamız, yükselmemize yol olur. Kendimizi ve potansiyelimizi fark edebilmek adına mandalanın gücünden faydalanın!

12 Kasım günü Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay öncesi 10 Kasım Pazar günü bireysel farkındalıkla özgürleşme atölyemize davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Bireysel Farkındalık Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde kişisel farkındalığımızı artırarak, bırakmamız gereken, bize ait olmayan yüklerden arınma yolunda adımlar atacaksınız. Boğa dolunayı da farkındalık konusunda bizleri destekleyici etkilerini sunacak. Ayrıca etkinliğimiz sonunda dolunayla özgürleştirme ritüelimizi de hep beraber gerçekleştireceğiz. 

Atölye Tarihi: 10 Kasım 2019 - Pazar
Atölye Saatleri: 13:00 - 17:00
Son Başvuru Tarihi: 7 Kasım 2019 - Perşembe
Adres: Maltepe – İstanbul (Detaylı adres katılımcılara bildirilecektir.)
Kontejan: 8 Kişi
Atölye Ücreti: 250 ₺
Önkayıt Ücreti: 100 ₺
Bilgi ve Kayıt: 05537677619 - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bu Mandala Atölyesi Size Nasıl Katkı Sağlayabilir?

Özellikle 12 Kasım günü gerçekleşecek dolunayın bize sunacağı "Farkındalık" etkisinin desteği ile arınmak istediğimiz durum ve potansiyellerin nedenlerini farkederek yükselebilmemiz, içimizdeki var olan özel potansiyele daha kolay erişebilmemiz adına "Bireysel Farkındalık Mandalası"ndan ve bırakmamız gerekenlerden özgürleşebilmemiz için "Dolunay Ritüeli"nden yararlanacağız. 

Etkinlik Programı

- Mandalanın kısa tarihi üzerine sohbet
- Bireysel Farkındalık mandalası üzerine bilgilendirme
- Dolunay üzerine bilgilendirme
- Mandala çizimi öncesi nefes, meditasyon, sesle şifa ve 999 frekansı enerji çalışması
- Bireysel Farkındalık Mandalası çizimi
- Özgürleşmek için "Dolunay" ritüeli

Mandala Nedir?

Mandala, Sanskritçe enerjiyi içeren kap anlamına gelir. Enerjiyi içeren kap tabirini makro kozmos olarak bütün evrende ve mikro kozmos olarak kendimizde görmekteyiz. Bilim bize tüm evrensel madde kalıbının küresel olduğunu söyler. Bu yüzden diyebiliriz ki evren dev bir mandaladır ve içinde özü barındırır. Bizler ise canlı mandalalarız; kap olarak bedenimiz, içimizdeki özü sarmalamaktadır. Mandalayı oluşturan daireler evrenin ve evrenin bir bedene sığdırılmış hali olarak bizlerin bütünlüğünün simgesidir. ‘’Yukarıda ne varsa aşağıda da o vardır.’’ mottosundan hareketle diyebiliriz ki her insan minyatür bir evrendir ve bunun sembolü mandaladır. Mandala bir merkezden (bindu) başlayarak etrafına yerleştiren şekil ve desenlerle içten dışa doğru büyümektedir. Mandalanızı bitirdiğinizde bütün o karmaşık desenlerden çıkan muhteşem bir bütünlük görürsünüz. Bu noktoda mandala bizi bütünler; hayatın karmaşıklığının aslında bir bütün ve muhteşem bir sistem olduğunu görürürüz.

Buradan devamını okuyabilirsiniz. 

Arınma Mandalası Nedir?

Dönüşüm adına atacağımız ilk adım olması önerilir, bireysel farkındalık mandalası çok önemli bir anahtardır. Bu anahtar sayesinde kendimizi yeniden keşfeder ve içimizde gizli kalmış o muhteşem özü farkederiz. Bu mandala, asıl olarak dönüştürmek istediğimiz duruma ve nedenine ışık tutar.  

Ezgi Sala Tözün Kimdir?

Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Taner Tözün Kimdir?

Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.


X

Right Click

No right click