fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Türkiye için Şifa, Dünya için Şifa

Türkiye için Şifa, Dünya için Şifa

Türkiye için Şifa, Dünya için Şifa

Bu çalışmamızı keşfeden tüm dostlara selam olsun.

Dünyamızda da büyük bilinç ve enerji değişimlerinin yaşandığı bir dönem. Vakit, harekete geçme vakti.

Vakit, bu topraklar üzerinde tekâmülünü gerçekleştiren biz şifacıların ("Ben mi?" diye soran sevgili okuyan dostum, evet!) ışığımızı etrafımıza daha fazla yansıtabilme vakti.

Vakit, içerisinde yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti’nin kollektif enerji mirasını dönüştürebilme ve şifalandırma vakti.

Vakit, "Dünya Anne"mizi onurlandırmak için eyleme geçme vakti.

Ve vakit, daha yüksek titreşimli potansiyelleri tezahür ettirebilme yolunda, bir parça ışık olma eylemine katılma vakti. 

Biliyorsunuz ki, üzerinde doğduğumuz / yaşadığımız bu topraklar yüzyıllardan bu yana pek çok medeniyetin yuvası olmuş; farklı dönemlerde büyük yükselişler, yıkımlar, savaşlar, göçler yaşamıştır. Sahnede yaşamı deneyimleyen dostlar ve dönemler farklı olsa da, hepsi bu toprakların kollektif bilincine kaydolmuştur. Jeopolitik konumunun da önemli olması, bu topraklara önemli sorumluluklar yüklemiştir. Bu topraklarda şifalanmayı bekleyen pek çok blokaj olabileceği gibi, bir yandan da “Anadolu”nun kalbinden çıkarılmayı bekleyen “Birlik” potansiyelinin de olduğunu hatırlamamızda fayda var.

Bu yapılacak kollektif çalışmanın ilk misyonu, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki tekâmül sahasını şifalandırmak ve bu topraklardaki “Birlik” gücünü parlatmaktır. Aynı şekilde bu topraklardan da tüm dünyayı koşulsuzca kucaklayacak şekilde bu ışığı genişletmek bu çalışmaların kalan misyonunu oluşturmaktadır. 

Bu misyon doğrultusunda el ele vererek, her hafta perşembe akşamı saat 21:00'da, sadece 11 dakika aşağıda önerdiğim meditasyon / enerji uygulamasını gerçekleştirerek ülkemiz ve dünyamız adına bir parça ışık hüzmesi olacağız. Uygulayıcı dostlar kendi kullandığı enerji sistemini / yöntemini / pratiğini bu meditasyona entegre edebilirken, aşağıda yer alan yönlendirme aracılığıyla daha önce hiç böyle bir çalışma gerçekleştirmemiş bir dostumuzun bile ortak yapacağımız çalışma doğrultusunda şifayı ve sevgiyi, bulundukları bölgeye ve ülkemize çapalayabileceklerini belirtmek isterim.

Dünya da çeşitli grupların da benzer uygulamalar yaptığını ve bizim de Evrensel Enerji® olarak insiyatif alma dürtümüzden ötürü, bir sonu olmayacak bu kollektif çalışmalarımızın bir parçası olduğunuz için şimdiden teşekkür ediyoruz. 

Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün

Hatırlatmalar

• Bu çalışma, katılımınızla bir parçası olduğunuz kollektif bir çalışmadır. Şifa uygulayıcısı olun veya olmayın, bu çalışmaya katılabilirsiniz. Bu çalışma ile amaçlanan bireysel bir şifadan çok, aşağıdaki uygulamayla enerjiyi bulunduğunuz yere çapalayıp etrafa yaymaktır. Bu süreçte çalışmaları gerçekleştirdikçe kendinizin de enerjisel olarak güçlendiğini ve dengelendiğini deneyimleyeceksiniz. 

• Her perşembe akşamı, Türkiye saati ile 21:00'da çalışma gerçekleştirilecektir. Çalışma için 11 dakika ayırmanız yeterlidir. Başka ülkede yaşayan dostlarımız da yine kendi saatlerinde 21:00'da çalışmayı yapmayı tercih edebilir; ama imkânları varsa şayet, Türkiye saatine katılım sağlamaya gayret edebilirler. Nihayetinde beraberce kollektif bir güç oluşturmak bu çalışmanın temelini oluşturuyor.

• Bu çalışma, salı geceleri gerçekleştirdiğimiz şifa çalışmaları gibi kayıt alınan türde bir çalışma değildir. Herhangi bir enerji kabul etmeyeceksiniz, siz evrenden enerjiyi çapalayıp, etrafınıza doğru bir mürekkep damlası gibi yaymak için uygulama gerçekleştireceksiniz.

Nasıl Katılacaksınız?

• Çalışma için rahat bir ortam hazırlayın. Çalışmalarınız öncesi duş alabilirsiniz, rahat kıyafetler giymeyi tercih edebilirsiniz. Uzanabilir ya da oturabilirsiniz. Çalışma için en az 11 dakika ayıracaksınız. Alarm ya da zamanlayıcı kurabilirsiniz. Fazla yapmanızda zarar olmaz.

• Herhangi bir enerji sistemi ile çalışmayan dostlarımız başlarken alttaki niyeti okusunlar:

"Evrensel Enerji'yi bulunduğum bölgeye çapalayarak, bu ışığı bulunduğum noktadan bulunduğum şehrin tamamına; bulunduğum şehirden ülkemin tamamına ve ülkemden dünyanın tamamına yaymaya niyet ediyor ve buna kanallık etmeyi kabul ediyorum."

• Enerji uygulayıcısı dostlar, hangi sistemle çalışmalarını gerçekleştiriyorlarsa, kendi çalıştırma disiplinleri çerçevesinde aktif ettikten sonra aşağıdaki niyete kendi kanallıklarını uyarlayabilirler. (Ya da sadece portal ve yukarıdaki niyetle imgeleme kısmına geçebilirler.)

"Kanalı olduğum 'X Enerjisi'ni bulunduğum bölgeye çapalayarak, bu ışığı bulunduğum noktadan bulunduğum şehrin tamamına; bulunduğum şehirden ülkemin tamamına ve ülkemden dünyanın tamamına yaymaya niyet ediyor ve buna kanallık etmeyi kabul ediyorum."


• Yukarıda görmüş olduğunuz görsel bir enerji portalıdır ve özellikle hiçbir enerji uyumlaması almamış dostların nefes ve imgeleme aşamasına geçmeden, niyet kısmını yaptıktan sonra 1 dakika kadar fotoğrafa odaklanmalarını ve öyle imgeleme kısmına geçmelerini tavsiye ederim. Bu yöntem, dostlarımızın enerjiyi çekmelerine katkı sağlayacaktır. Enerji uygulayıcısı dostlarımız da dilerlerse bu portaldan aynı şekilde faydalanabilirler.

• Niyet ve portal kısmı sonrası gözlerinizi kapatın. Çalışma süresince burnunuzdan önce karnınıza sonra ciğerlerinize nefes alın, bir süre tutun ve yine burnunuzdan bu nefesi verin. (Soğuk algınlığı mağduru dostlar, elbette ağızlarını kullanabilir) Hiçbir yere yetişmeden, sakin ve yumuşak bir şekilde size uygun tempoyu belirleyerek nefesi sürdürün.

• Beyaz bir ışık imgeleyin. (İmgeleme konusunda zayıf olduğunu düşünen dostlar bu aşamada dilerse bir süre daha portal fotoğrafına bakabilir.) Bu beyaz ışığın yaşadığınız evin çatısından yukarı ve yine yaşadığınız evin temelinden dünyanın derinliklerine doğru aktığını imgeleyin. Gök ile yer arasında bir aracı oluyorsunuz ve bu sırada ışığı yaşadığınız bölgeye çapalıyorsunuz. Tatmin olduğunuzda bu ışığın yavaş yavaş çevre evlere, mahallenize, ilçenize, ilinize ve yavaş yavaş tüm ülkeye ve tüm dünyaya yayıldığını imgeleyin. (Bu çalışmalara geçmeden dilerseniz hafiften harita program ve uygulamalarından görsel hafızanıza biraz görsel yüklemesi yapabilirsiniz tabi :) Çalışma için yerinizi aldığınızda aşağıdaki meditasyon müziğini dinleyebilirsiniz;• Süre bittiğinde veya siz tatmin olduğunuzda yavaşça gözlerinizi açarak aldığınız her nefes için Yaradan'a şükredin ve varlığınıza, rehberlerinize ve tüm insanlığa teşekkür edin.

• Evrensel Enerji® ailesi olarak her perşembe sevgiyle katılımınızı bekliyoruz.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click