fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Blog


Yükseliş Zaman Çizgimiz ve Corona Virüsüne Son Meditasyonu

Yükseliş Zaman Çizgimiz ve Corona Virüsüne Son Meditasyonu

Herkese merhabalar. Hepimiz, dünyamızla beraber önemli bir eşikten geçerek ilerliyoruz. İçinde geçirdiğimiz bu süreçte hem kişisel hem de toplumsal düzeyde pek çok gerçeklik dönüşecek - ya da dönüşmek zorunda kalacak. Özellikle kendimize belirlediğimiz ve belki de bulunduğumuz yere çakılı kalmamıza vesile olan konfor alanlarının kaybolduğunu deneyimleyebiliriz. Bu güzellikle olabileceği gibi, bizi zorlayacak şekillerde de olabilir ve biliyor musunuz, bunun nasıl olacağını belirleyecek olanlar da yine bizleriz. Şimdi bu yazının yayınlanma amacına gelelim. 4-5 Nisan günü, tüm dünyada yapılması planlanan büyük bir meditasyon gerçekleşecek. Sağ olsun Ezgi bizler için paylaşılan içeriğin çevirisini yaptı, yazının sonunda meditasyon duyurusunu yapan kaynağın da bağlantısını buradan paylaşacağız. Yine çeviride, nasıl katılabileceğinize yönelik bir yönerge de paylaşılmış durumda, sadece ben size parantez içlerinde bazı önerilerde bulunacağım, onun dışında içeriği olduğu gibi sizle paylaşarak bu etkinliğin ülkemizde de yayılabilmesi için bir ışık yakmaya niyet ediyorum. Şunu da belirteyim, ülkemiz için ortaklaşa gerçekleştirilecek bu meditasyon, 5 nisan sabahı 05:45'e denk geliyor. Dünyamız adına erken uyanıp, bu güzel çalışmanın bir parçası olabilmemiz için neler mümkün diyerek, meditasyon bildirisine bakalım:

Tekrar harekete geçme zamanı! Dünyamızın kaderini kendi ellerimize alma zamanı! Hepimiz, dünyanın özgürleşme sürecinin çok uzun sürdüğü konusunda hemfikiriz ve şu an içinde bulunduğumuz zaman çizgisi en iyi yönde ilerlemiyor. Ama şimdi, gezegensel özgürleşme sürecini, olması gereken en uygun zaman çizgisi yönüne el birliğiyle çevirebilmemiz için çok önemli bir fırsatımız var! Bu nedenle 4/5 Nisan’daki devasa Jüpiter Pluto astrolojik buluşmasını fırsat olarak kullanarak, ortak bilincimizin gücüyle gezegenimiz için en uygun Yükseliş zaman çizgisinin pekiştirilmesi sürecini tetikleyecek bir portal yaratacağız. Bu küresel çapta bir meditasyon olacak. Türkiye saatiyle 5 Nisan Pazar günü saat 05:45’te gerçekleşecek.Bilimsel çalışmalar kitle meditasyonlarının ve aktivasyonlarının insan toplumu üzerindeki olumlu etkilerini doğruladı, bu nedenle bu aktivasyona katılacak her biriniz aslında Kova Çağı'nın daha yakın olmasına yardımcı olabilir.

Bu meditasyon, Işık kuvvetlerinin, koronavirüsü tamamen ortadan kaldırmak, bu salgının yarattığı tüm korkuyu ortadan kaldırmak, karanlık güçlerin bu salgını tetikleyerek sahip olduğu tüm planları ortadan kaldırmak, gezegen yüzeyindeki Işık enerjisinin topraklamak ve gezegensel evrimi bizi Kova Çağı'na götürecek en olumlu Yükseliş zaman çizelgesine geri döndürmesine yardımcı olmak için yapılıyor. Bu meditasyonu yapan kişi sayısı, bu süreci hızlandırmak için en etkili tek faktördür. Bu meditasyonu yapan 144.000 kişiye ulaşabiliriz! Bu, dünya çapında enerji alanında büyük bir şifa zinciri reaksiyonu yaratacaktır.

Evrensel Enerji Duyuru

Bu meditasyonu 4/5 Nisan'da tam olarak Jüpiter Plüton'un birleşme anında yapacağız; bu, Kova Çağı'nın gerçekten güçlü bir enerjisinin gezegenin yüzeyine çarpacağı ilk an olacak.

Bulunduğunuz ülke için meditasyon zamanını buradan kontrol edebilirsiniz:İzlenmesi gereken adımlar (Meditasyonumuz için önerilen süre 20 dakikadır):

* * Çalışma ile ilgili Türkçe yönlendirme kaydı yayınlandı! Alttaki video aracılığıyla 5 Nisan sabahı bu kayıttan direkt olarak sesli şekilde de dilerseniz faydalanabilirsiniz. * *

1- Kişisel tekniğinizi kullanarak kendinizi sakin bir bilinç durumuna getirin. (Not: Dakikada alacağınız nefes sayısını azaltmanız, yumuşak ama derin nefes alıp yine aynı şekilde nazikçe nefesi vererek dengeli bir şekilde kendinizi alfa / teta seviyesine getirebilirsiniz. T.T)

2- Bu meditasyonu kullanarak, gezegenin en uygun zaman çizgisine doğru konumlanması ve corona virüsünü tüm dünya üzerinden silme niyetinizi belirtin.

3- Kozmik Merkezi Güneş’den çıkan parlak beyaz bir Işık sütununun evrenimizdeki tüm galaksilerin Merkezi Güneşlerine ulaştığını vizyonlayın. Galaktik Merkezi Güneşimize giren bu ışığın daha sonra galaksimiz boyunca ilerlediğini, ardından Güneş Sistemimize girerek Güneş Sistemimizdeki tüm Işık varlıklarının içinden geçtiğini, nihayet Dünya üzerinde yaşayan tüm insanların ve tabi kendi bedeninizin de içinden geçerek Dünya’nın merkezine ulaştığını vizyonlayın. (Not: Çalışmanın bu kısmı biraz imgeleme yeteneği gerektirebilmektedir. Şayet bu konuda kendinizi yeterli hissetmiyorsanız, burada imgelememizin isteneni sözel olarak ifade edin: "Kozmik Merkezi Güneş’den çıkan parlak beyaz bir Işık sütununun evrenimizdeki tüm galaksilerin Merkezi Güneşlerine ulaşıyor" gibi. Ayrıca reiki veya benzeri bir enerji uygulayıcısı iseniz aktif edin ve bulunduğunuz coğrafyadan tıpkı bir mürekkep damlası gibi sizin kanallığınızla enerjinin tüm dünyayı sarmalamasını isteyin / imgeleyin. T.T)

* * Uygulamayı kolaylaştırmak adına bir animasyon yayınlandı. Lütfen bu videoyu da izleyin, çalışmanızı gerçekleştirirken size görsel olarak destekleyici olacaktır: * *


4- Bu ışığın Dünya üzerinde var olan tüm corona virüs parçacıklarını dönüştürdüğünü, gezegende enfekte olmuş tüm alanları dezenfekte ettiğini, tüm hastaları iyileştirdiğini ve bu durumun yarattığı tüm korkuyu ortadan kaldırarak dünyaya yeniden dengeyi getirdiğini vizyonlayın.

5- Dünya gezegeni üzerindeki olayların olabilecek en pozitif zaman çizgisine doğru geçiş yaptığını, tüm salgınlardan, savaşlardan ve tüm küresel hakimiyetlerden uzaklaştığını, özgürleştiğini vizyonlayın. Beyaz, Pembe, Mavi ve Altın rengi ışıkların dünya üzerindeki tüm eşitsizlikleri şifalandırdığını, yoksulluğa son verdiğini ve insanlığın tamamına Bolluk ve Bereket getirdiğini vizyonlayın. Yeni büyük kozmik döngü olan Kova Çağı’nın başladığını ve Dünya üzerindeki tüm varlıklara Işık, Sevgi ve Mutluluk getirdiğini vizyonlayın.

Işığın Zaferi!

Kaynak bağlantı: http://2012portal.blogspot.com/2020/03/make-this-viral-ascension-timeline-end.html

Türkiye için hazırlanan çağrı videosu:Sevgilerimizle,

Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
www.evrenselenerji.net

 Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click