fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog


Yüklerinizden Özgürleşmek İçin: Dolunay Meditasyonu

Yüklerinizden Özgürleşmek İçin: Dolunay Meditasyonu

Gün, dolunayın enerjisiyle bilinçaltına gömülen acıların, üzüntülerin, hayal kırıklıkların, yarım kalmışlıkların ve korkuların dönüşme ve şifalanma günü. Hayatınıza yeni tohumlar ekmek istiyorsanız, önce bilinç toprağınızı eşeleyip temizlemeniz gerekir. Bugün bırakma günü, bugün özgürleşme günü. 

Dolunay, bir türlü bitiremediğimiz, bırakamadığımız ve içinde hapsolduğumuz durum ve eylemleri noktalandırmak, arınmak, özgürleşmek için en uygun zamanlardan birisidir. Bu arınma için niyetimiz gerçekten önemlidir ama her zaman aklımızda olması gereken şudur ki, bu niyetlerimizi gerçeğe dökebilmek adına eyleme geçmek gereklidir. Armut piş, ağzıma düş, evrensel enerji yasalarından değildir.

Sizler için ufak bir çalışma önerim olacak bu gece için:

- Bir kâğıt (mümkünse beyaz) ve bir kalem (mümkünse kurşun) alın.

- Kurtulmak, özgürleşmek, dönüştürmek istediğiniz durumları bu kâğıda listeleyin (ve bunu yaparken lütfen "şimdiki zaman" diliyle yapın: Şöyle şöyle davranmayı bırakıyorum, şu durumlardan özgürleşiyorum, huzurluyum, güvendeyim gibi. Bir aya bilmem ne yapacağım, şunu edeceğim gibi gelecek zamana bırakmayın sözcüklerinizi. Yaşam “AN”dadır.)

- Yazdıklarınızı sesli bir şekilde okuyun. Hatta kendinizi ikna edene kadar duysun sesinizi kulaklarınız.

- Gözlerinizi kapatıp, yazdığınız durumları dönüştürdüğünüzde hissedeceklerinizi imgeleyin, yaşayın, yaratın.

- Porselen ya da metal bir kapta, bu kâğıdı yakın (Önce güzelce katlayın, mümkünse de açık alanda bu eylemi gerçekleştirin; balkon, bahçe vs.)

- Atalar çalışmalarımızdan da aşina olduğumuz aşağıdaki niyeti, kâğıdınız yandığı sürece veya 3-4 kere sesli olarak okuyun:

"BEN (İSMİNİZ) TÜM ATALARIMIN YAŞAMLARI BOYUNCA BİLEREK VE BİLMEYEREK ORTAYA KOYDUKLARI, GENLER YOLUYLA BANA İLETİLİP ORTAK ETTİKLERİ VE KENDİ YAŞANTILARIM SÜRESİNCE BİLMEYEREK ETTİĞİM TÜM CİNSEL, BEDENSEL VE MADDİ ORUÇLARIMI, FUKARALIK, HASTALIK YEMİNLERİMİ ŞİMDİ VE BURADA SEVGİYLE SERBEST BIRAKIYORUM, SERBEST BIRAKIYORUM, SERBEST BIRAKIYORUM. YAŞAMIMDAKİ DÖNÜŞÜMÜ YARATMA GÜCÜMÜN FARKINA VARIYOR VE HAYATIMIN KONTROLÜNÜ ELİME ALIYORUM."

- Kâğıdı arada eşelemek gerekebilir. İyice yansın, bırakmak istedikleriniz pembeleşene kadar.

- Külleri ister havaya savurun, ister toprağa gömün, ister lavabodan akıtın, size kalmış.

- Çalışma sonrası yüce Yaradan'a şükredin, kendi içsel rehberlerinize ve meleklere teşekkürlerinizi sunun ve en önemlisi kendinize teşekkürlerinizi sunun. (En son ne zaman kendinize iltifat ettiniz?)

Bu çalışmayı sayfanızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bol şifalı bir gece geçirmenizi dilerim dostlarım.

Selamlar, sevgiler

Taner Tözün
www.evrenselenerji.netEvrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click