fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haftanın Enerjisel Yorumu


7 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

7 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

7 Aralık haftasından herkese merhabalar. Bu hafta toprak elementinin ön plana çıkmasıyla para, iş, ev, güvenlik alanlarımız, sağlığımız ve toplumsal olaylar, toprakta meydana gelebilecek olaylara işaret ediyor. Hayatımızla ilgili yenilikler inşa etme arifesinde, temeli çürük olan düşünce ve inançlarımız ufak bir depremle yıkılabilir. Ancak bunu bir yıkım değil de bir yaratımın başlangıcı olarak görmeliyiz, böylelikle hayal kırıklığı yaşamamış oluruz. Bu anlamda, iç dünyamızla ilgili geçen haftadan daha hareketli bir hafta bizi bekliyor olabilir.

İş ve para ile ilgili hiçbir riske girmemeli ve önümüzü kış tutarak birikim yapmalıyız. Uzun zamandır sinyal veren ancak ertelediğimiz bedensel sağlık sorunlarımızla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Bu süreçte, bedenimizdeki bu sinyalin duygusal dayanağını bulup burada şifalandırma yapabiliriz. Aşk ve sosyal hayatlarımızda daha sakin ve anlayışlı davranmamız gereken bir hafta.


Bu süreçte, planlarımız ve umutlarımız için aceleci tavırlar sergiliyor olabiliriz. Bir şeyin olmasını ve sonuca ulaşmasını çok istiyor olmamıza rağmen henüz zamanının gelmediği ve yapılacak çok işin olduğu hatırlatılıyor. Merdivenin basamaklarını teker teker çıkmalıyız. Kısa dönemli yatırımlarda ani değer kayıpları meydana gelebilir.

Bu hafta bize uzun süreli kararsızlıklarımızı bir karara bağlayıp sonlandırma fırsatı veriyor. Herhangi bir karışıklıkla ilgili otorite figürlerince gelen müdahale ile sükunet sağlanacak. Kişisel ya da toplumsal hayatlarımızda bir düşmanın yenilmesi ve etkisiz hale getirilmesi de olası.

Daha önce denenmiş ve başarısızlıkla sonuçlanmış girişimleri için bu süreç tekrar deneme imkanı sunacak. Bu hafta teklif edilen fırsatları kabul etmemiz büyüme ve gelişme vadetmektedir. Bu i yeni başlangıçların zihinde temelini atmak için de oldukça uygundur.

Yeni bir ev, yeni bir iş, yeni bir kalp! Taşınmak için desteklenen bir zaman. Bu taşınma, moralimizi ve enerjimizi yükseltecek. Taşınma işi gözümüzde büyüyor ve çok çaba gerektiriyormuş gibi dursa da yenilik rüzgarlarını arkamıza almamız kolayca hal olmasını sağlayacak.

Kendimizi yorgun hissettiğimiz zamanlarda yaptığımız işe ara vermeliyiz. Kendimize dönmeliyiz, bedenimizin imdat çığlıklarını duymalı ve ona ilgi göstermeliyiz. Aynı zamanda çalışma arası soluklanmak motivasyonumuzu arttıracağı için daha verimli bir iş ortaya çıkarmış oluruz.

Mutluluğunuzu nasıl çoğaltacağınıza dair bir arayış içindeysek, yollardan biri kendi değerlerimize göre hareket etmekten geçiyor. Yalnızca doğru olduğuna inandığımız faaliyetlerde bulunmak, başkalarının değil de yalnıza kendimize ait davranış kurallarına göre hareket etmek gereksiz suçluluk ve utanç duygularını dolayısıyla da yıpranan özsaygı ve özgüven dinamiklerini temizleyecektir. Bütün yaşamımızı içsel hakikatimizle uyumlu hale getirmeliyiz. Zihnimizin, kalbimizin ve ruhumuzun en yüksek ve en sağlıklı seviyelerinde bir hayat yaşadığımızı hayal edelim. Bu sizi nasıl hissettirdi? Başmelek Mikail’den kendi yüksek benliğimizi yansıtan eylemlerde bulunmamız ve hayatımızı buna göre düzenlememiz için yardım isteyebilirsiniz.

Bu hafta Salı günü gerçekleştirdiğimiz toplu şifa çalışmamız bolluk bereket bilinci şifalandırma üzerine olacak. Bütüne şifa olsun.

14 Aralık haftasında görüşmek üzere. Herkese huzurlu ve şifalı bir hafta dilerim.

Ezgi Sala Tözün

 Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click