fbpx
21 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu
Yazdır

21 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

21 Aralık haftasından herkese merhabalar. Bu hafta hava elementinin ön plana çıkmasıyla adalet, gerçeklerin sorgulanması, iletişim, idealler, düşünceler ve hava olayları gündemimize taşınabilir. Zihnimiz hızlı ve aktif çalışıp baş ağrılarına sebebiyet verebilir. Böyle bir durumda zihinsel dengeleme çalışmaları yapmak ve meditasyonlarla anda kalma çalışmaları yapmak hayat kurtarıcı olacaktır.

Oldukça yüksek enerjilerden geçerken sakin kalmakta zorlansak da iş ve para konularına olumlu yansımaları olacak; bu konularda hareketlenmeler mevcut. Sağlık konularında hızlı bir toparlanma görünüyor; sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Her şeye rağmen günün sonunda aşk kazanacak ve yolumuz güçlüklerden geçse de bu durumların bizleri birbirimize nasıl kenetlediğini göreceğiz.


İç güdülerimiz harekete geçmemizi söylerken zihinsel engellere takılıp yerimizde sayıyor olabiliriz. Bu durumu küçük adımlara bölerek düzenli aralıklarla bu adımları atmak bizi oyalanmaktan kurtaracak. Varacağımız yere küçük adımlarla da ulaşabiliriz ve her adım binlerce ihtimal kapısını aralar. Duygusal ve zihinsel karmaşanın geçici olduğunu kısa sürede daha hafiflemiş hissedeceğimizi bilmeliyiz. Öfke ve affedememe gibi durumları şifalandırırsak duygularımız da iyileşerek daha büyük bir sevgiye açılmamıza olanak sağlar. Başmelek Uriel’den duygu ve düşüncelerimiz dengelenmesi için yardım isteyebiliriz.

Bu günlerde çeşitli sebeplerden dolayı nedenli veya nedensiz korku, kaygı deneyimlemiş olabiliriz. Bu tür olumsuz duygular baş, boyun ve sırt hattı boyunca ağrılara yol açarak bize sinyal gönderirler. Biz ve yakın çevremizden birileri korkuyu deneyimlediğinde enerji alanımız kirlenerek ağır ve yorgun hissettirir. Başmelek Mikail ve İsrafil’den yardım isteyerek taç çakramıza bir vakum yerleştirildiğini ve buradan tüm korkularımızı çektiğini görselleştirmek işe yarayabilir. Ayrıca youtube üzerinden kaygılardan özgürleşme ve temizleme portalımız ile çalışabilirsiniz.

Şu anki yanlış kararlar ve düşüncesizce harcamalar ileride büyük yokluk durumlarını ortaya çıkarabilir. Bazen fakirlik ve zenginlik yan yana durur, düzen ve istikrarı kaybettiğimizde karşımıza çıkar. Bu durum eksik hissetmekle ilgilidir. Bazen maddi olabileceği gibi bazen sevgiyle, bir kişinin yokluğu ile ilgilidir. Birden çukura düşmüş gibi hissederiz ancak o çukurdan düzlüğe çıkma yolculuğumuz bize bir şeyler öğretecektir. Yaşam şeklimiz algılama tarzımızla ilgidir.

Bu hafta bize duygusal yanımızı dengeleyerek dinlenmeye bırakmamız ve mantığımızı devreye sokma zamanımızın geldiğini göstermektedir. Bir devir sona ermek üzereyken sert güçlerin kullanıldığını görebiliriz. Üst düzey yöneticiler ve yüksek otoritelerden yeni dönemin doğasına uygun emir ve haberler gelebilir.

Hayatımızın yeni dönemine önceki yaralarımızı sarıp dinlenmiş, enerjimizi toplamış bir şekilde girmek için şu an bir toparlanma sürecindeyiz. Fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak tedavi görüyor ve bu süreci anlamlandırmaya çalışıyor olabiliriz. Bu kolektif bir yansımadır. Yakın zamanda bu içe çekilme süreci sona erecek ve gümbür gümbür geri döneceğiz.

Her hafta gerçekleştirdiğimiz toplu şifa çalışmamızın bu haftaki konusu ilişki dinamikleri şifalandırma olacak. Bütüne şifa olsun.

28 Aralık haftasında görüşmek üzere. Huzurlu ve şifalı bir hafta dilerim.

Ezgi Sala Tözün

 

, , ,

X

Right Click

No right click