fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haftanın Enerjisel Yorumu


21 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

21 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

21 Aralık haftasından herkese merhabalar. Bu hafta hava elementinin ön plana çıkmasıyla adalet, gerçeklerin sorgulanması, iletişim, idealler, düşünceler ve hava olayları gündemimize taşınabilir. Zihnimiz hızlı ve aktif çalışıp baş ağrılarına sebebiyet verebilir. Böyle bir durumda zihinsel dengeleme çalışmaları yapmak ve meditasyonlarla anda kalma çalışmaları yapmak hayat kurtarıcı olacaktır.

Oldukça yüksek enerjilerden geçerken sakin kalmakta zorlansak da iş ve para konularına olumlu yansımaları olacak; bu konularda hareketlenmeler mevcut. Sağlık konularında hızlı bir toparlanma görünüyor; sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Her şeye rağmen günün sonunda aşk kazanacak ve yolumuz güçlüklerden geçse de bu durumların bizleri birbirimize nasıl kenetlediğini göreceğiz.


İç güdülerimiz harekete geçmemizi söylerken zihinsel engellere takılıp yerimizde sayıyor olabiliriz. Bu durumu küçük adımlara bölerek düzenli aralıklarla bu adımları atmak bizi oyalanmaktan kurtaracak. Varacağımız yere küçük adımlarla da ulaşabiliriz ve her adım binlerce ihtimal kapısını aralar. Duygusal ve zihinsel karmaşanın geçici olduğunu kısa sürede daha hafiflemiş hissedeceğimizi bilmeliyiz. Öfke ve affedememe gibi durumları şifalandırırsak duygularımız da iyileşerek daha büyük bir sevgiye açılmamıza olanak sağlar. Başmelek Uriel’den duygu ve düşüncelerimiz dengelenmesi için yardım isteyebiliriz.

Bu günlerde çeşitli sebeplerden dolayı nedenli veya nedensiz korku, kaygı deneyimlemiş olabiliriz. Bu tür olumsuz duygular baş, boyun ve sırt hattı boyunca ağrılara yol açarak bize sinyal gönderirler. Biz ve yakın çevremizden birileri korkuyu deneyimlediğinde enerji alanımız kirlenerek ağır ve yorgun hissettirir. Başmelek Mikail ve İsrafil’den yardım isteyerek taç çakramıza bir vakum yerleştirildiğini ve buradan tüm korkularımızı çektiğini görselleştirmek işe yarayabilir. Ayrıca youtube üzerinden kaygılardan özgürleşme ve temizleme portalımız ile çalışabilirsiniz.

Şu anki yanlış kararlar ve düşüncesizce harcamalar ileride büyük yokluk durumlarını ortaya çıkarabilir. Bazen fakirlik ve zenginlik yan yana durur, düzen ve istikrarı kaybettiğimizde karşımıza çıkar. Bu durum eksik hissetmekle ilgilidir. Bazen maddi olabileceği gibi bazen sevgiyle, bir kişinin yokluğu ile ilgilidir. Birden çukura düşmüş gibi hissederiz ancak o çukurdan düzlüğe çıkma yolculuğumuz bize bir şeyler öğretecektir. Yaşam şeklimiz algılama tarzımızla ilgidir.

Bu hafta bize duygusal yanımızı dengeleyerek dinlenmeye bırakmamız ve mantığımızı devreye sokma zamanımızın geldiğini göstermektedir. Bir devir sona ermek üzereyken sert güçlerin kullanıldığını görebiliriz. Üst düzey yöneticiler ve yüksek otoritelerden yeni dönemin doğasına uygun emir ve haberler gelebilir.

Hayatımızın yeni dönemine önceki yaralarımızı sarıp dinlenmiş, enerjimizi toplamış bir şekilde girmek için şu an bir toparlanma sürecindeyiz. Fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak tedavi görüyor ve bu süreci anlamlandırmaya çalışıyor olabiliriz. Bu kolektif bir yansımadır. Yakın zamanda bu içe çekilme süreci sona erecek ve gümbür gümbür geri döneceğiz.

Her hafta gerçekleştirdiğimiz toplu şifa çalışmamızın bu haftaki konusu ilişki dinamikleri şifalandırma olacak. Bütüne şifa olsun.

28 Aralık haftasında görüşmek üzere. Huzurlu ve şifalı bir hafta dilerim.

Ezgi Sala Tözün

 Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click