fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haftanın Enerjisel Yorumu


16 Kasım Haftasının Enerjisel Yorumu

16 Kasım Haftasının Enerjisel Yorumu

Herkese 16 Kasım haftasından merhabalar. Bu hafta su elementinin ön plana çıkmasıyla duygularımız ve içsel sorgulamalarımız derinleşecek; aşk, ikili ilişkiler, arzularımız, sezgisel yeteneklerimiz, su ile ilgili olaylar ve yağışlar gündemimizde olacak. Aşk hayatı ve sosyal ilişkiler açısında canlı bir hafta geçirirken iş ve para durumları nedeniyle strese kapılıp sağlığımızı ihmal etmemeliyiz.

Herkes için zorlu bir başlangıç olan bu zaman kimileri için zorlu bir yarış kimileri için engellerden özgürleşme süreci olarak görüldü. Aniden ortaya çıkan ilham ile kararlar aldık ve ok yaydan çıktı; değişim başladı.


Yeni kararımızı geçmiş yükleri tam anlamıyla terk etmeye ve yeniye doğru manevi bir yolculuğa çıkmaktır. Daha iyi bir gelecek için istemeyerek de olsa geçmişten uzaklaşıp, bilindik olandan kopma ve terk etme söz konusu oluyor. Hayat yolumuzla ilgili yer yön değişiklikleri bu dönemde destekleniyor olacaktır. Bunun yanı sıra bir B planı olmadan hareket edersek zirvedeyiz sandığımız yerden aşağıya yuvarlanabiliriz. Parasal, dünyevi zevkler, lüks ve konforumuzu sarsacak bir maddi istikrarsızlık durumu söz konusu.

Çok çalışıyor ve başımızı kaşıyacak vakit bulamıyor olabiliriz. Ancak çok çalışmak her zaman lehimize sonuç vermez. Para sadece bir enerjidir; gelir ve gider. Tüm vaktimizi ve enerjimizi işlerimizde kullanırsak ne çevremizdeki risklerden ne de fırsatlardan haberdar oluruz. Kendimize vakit ayırarak rahatlarsak işlerin daha kolay çözümlendiğini göreceğiz.

Kadersel etkiler altında olduğumuz bu süreçte hayatımıza aniden giren biri ya da beklemediğimiz anda hayatımızın değişmesinde rol oynayacak yabancı kişiler ile karşılaşabiliriz. O kişi bazen bir aracı, bazen biriyle tanışmamızı sağlayan bir üçüncü kişi bazen hayatımızı değiştirecek önemli bir karar ya da aniden gelen bir ilhamdır.

Gelecek haftalarda, karışıklığın engellenmesi amacıyla baba, patron, devlet gibi otorite figürlerinin yeni kararlarıyla karşılaşmamız olasıdır. Böylece kaos son bulacak, her şey kontrol altına alınacak ve sistem disiplinli bir şekilde işlemeye devam edecek. Bu süreçte gücün ve kontrolün bizim lehimize olduğunu, gidilecek yönün belirlenmesinde bu düzenlemenin gerekli olduğunu göreceğiz.

Sistem diyor ki; “Evren boşluğu sevmez, istediğin yeni durumun ortaya çıkması için bir boşluk yarat. Sevgiyle aynı frekanstaki durumları hak ediyorsun. Daha azına razı gelme.” Yeni projelere başlamak için destekleneceğimiz bir süreçteyiz. Kendimize olan güvenimiz, iç sesimize kulak vermemiz, disiplin ve istikrarlı çalışmalarımız bize güzel kapılar açacak.

İnsanlık olarak sihirli diyebileceğimiz çok büyük bir gücümüz var; tezahür gücü. Doğal ruhsal tezahür yeteneklerimizi kullanarak yaşamımızı dönüştürme gücüne sahibiz. Bir şeylerden şikayet edersek bu gücü başkalarına teslim ederiz. Şikayetler arzu edilmeyen etkileri çeken olumsuz onaylamalardır. Şikayet etme alışkanlığımızı, arzularımızı görselleştirme ve niyet etme ile değiştirebilirsek isteklerimiz tezahür edebilir. Bunun yanı sıra dengede olmamız ve titreşimlerimizi yükseltmemiz de tezahür ettirme konusunda destekli olacaktır. Youtube üzerinden yayınladığımız çakra dengeleme, titreşim yükseltme ve dilek portallarımızı yapabilirsiniz.

Bu hafta Salı günü gerçekleştireceğimiz toplu şifa çalışmamızın konusu; ilişki dinamikleri şifalandırma. Katılan herkese şifa olsun.

23 Kasım haftasında görüşmek üzere. Hepinize huzurlu ve şifalı bir hafta dilerim.

 Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click