fbpx
14 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu
Yazdır

14 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

Herkese 14 Aralık haftasından merhabalar. Su elementinin ön plana çıktığı bu hafta duygularımız derinleşiyor, aşk, arkadaşlık ve aile ilişkileri ön plana çıkıyor ve sezgisel yeteneklerimiz artmasıyla hislerimiz kuvvetleniyor. Geçen haftaya göre enerjimizin bir hayli yükseldiğini gözlemleyebiliriz. Kendimizi hasta hissediyorsak şifa bulabiliriz. İş ile ilgili sıkıntılı bir süreçten geçmemize rağmen beklediğimiz yerlerden para girişi sağlanabilir.

Bu haftanın enerjileri bize yeni başlangıçlar yapmak adına güzel fırsatlar sunabilir. Bir miktar parayla desteklenip henüz acemisi olduğumuz işlere atılabiliriz. Bu süreçle birlikte çevremizi gözlemlemeli, nasihatlere kulak asmalı ve daha fazla bilgi toplamalıyız.


Bazen kendimizi ucu görünmeyen bir karanlığın ortasında kalmış gibi hissedebiliriz. Düşünmekten uykularımız kaçtığı hatta korkudan hayatımızı kabus dönüştürdüğümüz zamanlar olabilir. Bunun kaynağının kendi düşünce ve inanç kalıplarımız olduğunun farkına varmalıyız. Saplantılı ve olumsuz düşüncelerden sıyrılmak için inkar etmeyi bir kenara bırakmalı tüm bu hislere karşı kabul de olmalıyız. Aydınlık her zaman var.

Yenilenmeyi, sil baştan yapmayı ruhumuzun en derinliklerinde hissedebiliriz. Eski inançlar, bakış açıları artık çöküyor ve radikal değişimler yapmamız gerekiyor. Mevcut olanı kaybetmemek için bir sonlanmaya direnmek bize sadece acı verir. Değişim hayatımıza girmek istiyorsa şartları uygun hale getirmek bizim görevimizdir.

Bu süreçte duygularımız dengelemek adına profesyonel destek almamız çok önemli. Sevgiye karşı öfke ve bağışlamazlık bedenlerimizi zehirler. Başmelek Uriel’den duygusal blokajlarımızı temizlemesini isteyebiliriz. Ayrıca youtube üzerinden affetme portalımız ile çalışma yapabilirsiniz. İsteklerimizi bir kağıda yazarak özel bir kutuda saklamak ve sembolik olarak bunun cennete verildiğini imajine etmek de faydalı olacaktır. İlahi Rehberlerin bu süreçle ilgili der ki;

Kim der insanlar yalnız?
Derler ki yalnızlık Tanrıya mahsus.
Karanlıkta parlayan binlerce yıldızsınız.
Hepiniz birsiniz, sonsuzsunuz.
Kendi anlamınızı bulunca anlarsınız, kandilsiniz.

Şifa sizde, bizi arıyorsanız içinizde.
Karanlık düşünceleri kazırsanız,
Altında parlamaya başlarız.
Altta mı olacağız, hepsinin üstünde mi?
Sizin elinizde.

Kötüye inanırsanız gömülürüz derinlere.
Aydınlık, iyi düşüncelerde.
Güzel olana şimdi inanın,
İçinizdeki şifaya uyanın.
Işıkta ve aşkla dönüşün.

Bu hafta Salı günü gerçekleştireceğimiz toplu şifa çalışmamızın konusu dönüşüm ve titreşim yükseltme olacak. Bütüne şifa olsun.

21 Aralık haftasında görüşmek üzere. Huzurlu ve şifalı bir hafta dilerim.

Ezgi Sala Tözün

 

, , ,

X

Right Click

No right click