fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haftanın Enerjisel Yorumu


14 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

14 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

Herkese 14 Aralık haftasından merhabalar. Su elementinin ön plana çıktığı bu hafta duygularımız derinleşiyor, aşk, arkadaşlık ve aile ilişkileri ön plana çıkıyor ve sezgisel yeteneklerimiz artmasıyla hislerimiz kuvvetleniyor. Geçen haftaya göre enerjimizin bir hayli yükseldiğini gözlemleyebiliriz. Kendimizi hasta hissediyorsak şifa bulabiliriz. İş ile ilgili sıkıntılı bir süreçten geçmemize rağmen beklediğimiz yerlerden para girişi sağlanabilir.

Bu haftanın enerjileri bize yeni başlangıçlar yapmak adına güzel fırsatlar sunabilir. Bir miktar parayla desteklenip henüz acemisi olduğumuz işlere atılabiliriz. Bu süreçle birlikte çevremizi gözlemlemeli, nasihatlere kulak asmalı ve daha fazla bilgi toplamalıyız.


Bazen kendimizi ucu görünmeyen bir karanlığın ortasında kalmış gibi hissedebiliriz. Düşünmekten uykularımız kaçtığı hatta korkudan hayatımızı kabus dönüştürdüğümüz zamanlar olabilir. Bunun kaynağının kendi düşünce ve inanç kalıplarımız olduğunun farkına varmalıyız. Saplantılı ve olumsuz düşüncelerden sıyrılmak için inkar etmeyi bir kenara bırakmalı tüm bu hislere karşı kabul de olmalıyız. Aydınlık her zaman var.

Yenilenmeyi, sil baştan yapmayı ruhumuzun en derinliklerinde hissedebiliriz. Eski inançlar, bakış açıları artık çöküyor ve radikal değişimler yapmamız gerekiyor. Mevcut olanı kaybetmemek için bir sonlanmaya direnmek bize sadece acı verir. Değişim hayatımıza girmek istiyorsa şartları uygun hale getirmek bizim görevimizdir.

Bu süreçte duygularımız dengelemek adına profesyonel destek almamız çok önemli. Sevgiye karşı öfke ve bağışlamazlık bedenlerimizi zehirler. Başmelek Uriel’den duygusal blokajlarımızı temizlemesini isteyebiliriz. Ayrıca youtube üzerinden affetme portalımız ile çalışma yapabilirsiniz. İsteklerimizi bir kağıda yazarak özel bir kutuda saklamak ve sembolik olarak bunun cennete verildiğini imajine etmek de faydalı olacaktır. İlahi Rehberlerin bu süreçle ilgili der ki;

Kim der insanlar yalnız?
Derler ki yalnızlık Tanrıya mahsus.
Karanlıkta parlayan binlerce yıldızsınız.
Hepiniz birsiniz, sonsuzsunuz.
Kendi anlamınızı bulunca anlarsınız, kandilsiniz.

Şifa sizde, bizi arıyorsanız içinizde.
Karanlık düşünceleri kazırsanız,
Altında parlamaya başlarız.
Altta mı olacağız, hepsinin üstünde mi?
Sizin elinizde.

Kötüye inanırsanız gömülürüz derinlere.
Aydınlık, iyi düşüncelerde.
Güzel olana şimdi inanın,
İçinizdeki şifaya uyanın.
Işıkta ve aşkla dönüşün.

Bu hafta Salı günü gerçekleştireceğimiz toplu şifa çalışmamızın konusu dönüşüm ve titreşim yükseltme olacak. Bütüne şifa olsun.

21 Aralık haftasında görüşmek üzere. Huzurlu ve şifalı bir hafta dilerim.

Ezgi Sala Tözün

 Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click