fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haftanın Enerjisel Yorumu


12 Ekim Haftasının Enerjisel Yorumu

12 Ekim Haftasının Enerjisel Yorumu

Herkese 12 Ekim haftasından merhabalar. Bu hafta toprak elementinin ön plana çıkmasıyla birlikte para, iş, ev, güvenlik gibi maddi konular ve toprak ile ilgili olaylar gündeme gelebilir. Sağlığımızın geçen haftalara oranla bu hafta çok daha olumlu potansiyeller vat etmesiyle birlikte, toprak elementi bize hayatımızı kazanmak için fiziksel bedenimize iyi bakmamız gerektiğini söyler. Aşk hayatlarımız ve sosyal ilişkilerimizde güzel bir hareketlenme söz konusu olurken, kendimizi doğru ifade ettiğimizden emin olmalıyız. Bu hafta, önceden planlanmış bir işi başlatmak ve ani para girişleri için güzel potansiyeller sunarken, mevcut işimizi bırakma kararını başka bir zamana ertelemek daha doğru olabilir.

Geleceğe dair büyük düşünmek, şimdiden temelini sağlam atma fırsatı verir. Bir hamleyle maddiyatımızı iki katına çıkaracak şans veriliyor. İlerisi için şu an sunulan maddi fırsatları değerlendirmeliyiz. Bu hafta iş ve projelerle ilgili sunulan fırsatlar, miraslar ve yardım teklifleri gündemde olacak. Bugün ektiğimiz tohumlar gelecekte yeşerecek tıpkı geçmişteki unutulmuş tohumların bugün aniden yeşermesi gibi. Ektiğimizi biçtiğimiz bu dönemlerde yanlış anlaşılmalara karşı hareketlerimizin sorumluluğunu üstlenme, dürüst olma ve özür dilemek bize ödül getirir.


Kadın figürlerinden gelen rehberlik ve tekliflere kulak vermeliyiz. Bu, isteğimize ulaşmamız için önümüzdeki son engeli güven ve rahatlıkla aşmamızı sağlayacak.

Toprak elementine ayrıca bir hassasiyetle yaklaşmamız gereken bu hafta bitkilerle uğraşabilir, sokak hayvanlarını besleyebilir, toprak anaya şükranlarımızı sunabiliriz. Hızlı ve sıcak gelişmelerin yaşanacağı, aksiyonlu birkaç hafta bizi bekliyor olabilir. Bu süreci farklı ve yaratıcı fikirlerimizle ön plana çıkarak değerlendirebiliriz. Aniden beliren biri, savaşın tüm seyrini değiştirebilir, şans bizimle.

Tüm bu mücadeleye rağmen neşe, keyif ve mutluluk yaşamamız olası. Hayatımıza harika insanlar girebilir. Aşk konularında oldukça güzel gelişmeler, evlilik teklifi, nişan, yeni bir eve çıkma gibi radikal hayat değişiklikleri görünmekte.

Bu zengin duygusal tecrübeler ruhsal tatmin arayışımıza ilaç gibi gelerek ruhsal olarak büyümemizi de sağlar. Yeni bir şeyler istiyorsak eskiyi bırakmalıyız. “Aradığını nerede bulacağını biliyorsun, yola koyul!” diyor evren. Önümüzdeki haftalarda uzaklardan aranıp çağırılabiliriz. Uzaklara seyahat etmek bize iyi gelecek.

Bu haftanın enerjileri bırakma çalışması yapmayı destekliyor. Biriyle ilgili sinirli düşüncelerimizi yakaladığımızda şu cümleyi tekrar etmeliyiz; “Seni düşündüğü zaman öfkelenen tarafımı bırakmaya istekliyim.” Bırakma çalışması yapmak için Başmelek Mikail’den de yardım isteyebiliriz. “Başmelek Mikail, tümüyle yolumda ve amacımda olmam için neyi bırakmam gerekiyor?” sorusuyla yola çıkarak bir kâğıda aklımıza gelen tüm duygu, düşünce, kelime ve görüntüleri yazıp yakarak, suya atarak veya toprağa gömerek dönüşmelerini isteyebiliriz.

Bu hafta salı günü gerçekleştireceğimiz toplu şifa çalışmamız ilişki şifası üzerine olacak. Katılanlara şifa olmasını diliyorum.

19 Ekim haftasında görüşmek üzere. Huzurlu ve şifalı bir hafta dilerim.

Ezgi Sala Tözün

 Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click