fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haftanın Enerjisel Yorumu


21 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

21 Aralık haftasından herkese merhabalar. Bu hafta hava elementinin ön plana çıkmasıyla adalet, gerçeklerin sorgulanması, iletişim, idealler, düşünceler ve hava olayları gündemimize taşınabilir. Zihnimiz hızlı ve aktif çalışıp baş ağrılarına sebebiyet verebilir. Böyle bir durumda zihinsel dengeleme çalışmaları yapmak ve meditasyonlarla anda kalma çalışmaları yapmak hayat kurtarıcı olacaktır.


 
14 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

Herkese 14 Aralık haftasından merhabalar. Su elementinin ön plana çıktığı bu hafta duygularımız derinleşiyor, aşk, arkadaşlık ve aile ilişkileri ön plana çıkıyor ve sezgisel yeteneklerimiz artmasıyla hislerimiz kuvvetleniyor. Geçen haftaya göre enerjimizin bir hayli yükseldiğini gözlemleyebiliriz. Kendimizi hasta hissediyorsak şifa bulabiliriz. İş ile ilgili sıkıntılı bir süreçten geçmemize rağmen beklediğimiz yerlerden para girişi sağlanabilir.


7 Aralık Haftasının Enerjisel Yorumu

7 Aralık haftasından herkese merhabalar. Bu hafta toprak elementinin ön plana çıkmasıyla para, iş, ev, güvenlik alanlarımız, sağlığımız ve toplumsal olaylar, toprakta meydana gelebilecek olaylara işaret ediyor. Hayatımızla ilgili yenilikler inşa etme arifesinde, temeli çürük olan düşünce ve inançlarımız ufak bir depremle yıkılabilir. Ancak bunu bir yıkım değil de bir yaratımın başlangıcı olarak görmeliyiz, böylelikle hayal kırıklığı yaşamamış oluruz. Bu anlamda, iç dünyamızla ilgili geçen haftadan daha hareketli bir hafta bizi bekliyor olabilir.


Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click