fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog


Dönüşüm, Niyetlerimizi Eyleme Dökerek Gelir

Dönüşüm, Niyetlerimizi Eyleme Dökerek Gelir

Herkese merhabalar. Evrensel Enerji® olarak, dünya çapında düzenlenen meditasyon çalışmasının parçası olan herkese öncelikle teşekkür ediyoruz. Eminiz ki ülkemizden de güzel bir katılım gerçekleşti. Bu yazımızda hem bu gerçekleştirdiğimiz çalışma üzerine hem de kısa ve öz olarak bireysel ve toplumsal niyetlerin gücü ve değişim üzerine bilgiler vereceğiz.

Önce biraz bu çalışmadan bahsetmek istiyoruz. Sabah gerçekleştirdiğimiz çalışma Mart başında, göksel olarak da en uygun etki edebileceği zaman için planlandı. Çalışmanın duyurulma ismi farklı yaklaşımlara vesile olmuş olabilir. “Zaman Çizgisi” tabiri, özellikle spiritüel konularla çok ilgilenmeyen dostlar için bir anlam ifade etmeyebilir. Bizim bireysel ve kitlesel olarak eylemlerimiz olası potansiyellerin birer kilometre taşı olmaya başlarlar. Bizler düşüncelerimizi, niyetlerimizi ve elbette en önemlisi, eylemlerimizi değiştirdikçe, önceden oluşturduğumuz yollar bizim kadersel gerçekliğimiz olmaktan uzaklaşırlar. Yolları değiştirme sürecinde elbette, tıpkı asfalt bir yoldan tali bir yola girmiş bir araç misali, belli sarsılmalar tezahür edebilir. Gerçekleştirilen meditasyonda pek çok kalbin “Yükselmiş Zaman Çizgisi” niyetiyle enerjilerini birleştirmesi, içinde bulunduğumuz – ve insanlık olarak yarattığımız – bu yolu değiştirebilmek adına bir adımdı. Bu dönemde atacağımız her adım, daha üst realiteye geçebilme konusunda bizi destekleyecek. Burada meditasyondan da önemli bir şey var, adım atmak. Bu hususta hem bireysel olarak hem de toplumsal olarak pek çok alışkanlığımızı değiştirmemiz gerekecek.Bir de çalışmanın bir diğer amacı, dünyamızın içinde bulunduğu durumdu: “Corona Virüsüne Son”. Şimdi buna karşı “Son” ifadesi kullanıldığından ötürü bazı dostlar için, sanki var olan ve tezahür etmiş bu gerçeklik yadsınıyormuş veya ona karşı savaşılıp direniliyormuş gibi bir anlam ortaya çıkmış olabilir. Meditasyondaki yönlendirmeyi dinleyen dostlar fark etmiştir ki, var olan durum reddedilmiyor, dışlanmıyor; aksine sonunun geldiğine dair bir gerçekliğin tezahürü için ışık ve sevgiyle onu kucaklamamız ve dönüştürmemiz isteniyordu ve öyle de oldu. Şimdi diyebilirsiniz ki bu virüsü bilmem ne ülkeleri laboratuvarda üretti, yok işte bilmem kimler acayip acayip hayvanları yedi ve belki daha pek çoğu… Aktif olarak bu tarafta bu tarz eylemlerde bulunmasak da bulunmadığımız başka türlü eylemlerden dolayı da toplumsal tekâmülümüz adına bulunduğumuz durumun bir parçası haline geldik. Yaşadıklarımızı kabul edip, sağlıklı ve insanlığı, birliği yüceltecek seçimler çerçevesinde adımlar attıkça dünya realitesinin nasıl da değişmeye başladığını göreceğiz.

Dünyamızın da kendisine has bir titreşimi vardır, buna Schumann rezonansı denmektedir. İlk keşfedildiğinde 7,83 Hz olan bir titreşim son yıllar içerisinde 12 – 16,5 Hz arasında genel seyrini yapmaktadır. Aşağıda bağlantısını da vereceğimiz yerden dün geceye dair yapılan ölçümlerde bu titreşimin 76 Hz seviyesine çıktığı gözükmüş – ki henüz çalışmanın başladığı saat civarları orası da, daha da yükselebilir, o yüzden merak eden dostlar aşağıdaki bağlantıya girip arada bakabilirler. Toplumsal bir çalışmanın dünyamıza etkisi, güzel değil mi?

TSİ 14:13 verisi

Kaynak bağlantı: "https://www.disclosurenews.it/en/schumann-resonance-today-update/

Değişim, bunu isteyenin ve bu konuda eyleme geçenin tezahürüdür. Bu hem bireyler hem de toplumsal olarak geçerli bir dinamiktir. Bu gerçekleştirdiğimiz meditasyon, bireysel olarak yapmaya devam edeceklerimiz, dualarımız vb. destekleyici çalışmalarımız atacağımız adımlar için sadece destekleyici olacaktır. Bir şeyin kendiliğinden olmasını bekleyen dostlar varsa, yaklaşımlarını tekrardan gözden geçirmek isteyebilirler. Hepimiz kendi potansiyelimiz ölçüsünde, yaratabileceğimiz imkanlar çerçevesinde bu değişimin eylem içindeki bir parçası olabiliriz. Bunun için kendinize sorun: “Ben bu değişimin nasıl bir parçası olabilirim? Benim kendime ve dünyaya sunacağım katkılar ne olabilir? İçinde bulunduğumuz durumun değişmesi için neler mümkün?”İsteyin, yürümeniz için yollar tezahür ettirilecektir. Tabi ardından yürümeye de geçmemizi, yaşam bizden bekleyecektir. Eskiyi, alışılagelmişi, bilineni – acı verse dahi – bırakmak bazılarımız için kolay olmayabilir. Farkındalıkla adımlar atarak ve ilerleyerek, bu yolda önce bireysel olarak da kendiniz için yapabileceklerinizi yaparak, ne yarın ne de sonra değil, şimdi başlayarak bu yeni yollardan yürümeye başlamayı seçebilirsiniz.

Yine bireysel dengelerimiz adına bu tarz çalışmalar uygulayabilirsiniz. Bu tür meditasyon çalışmaları, imgeleme çalışmaları, enerji / şifa çalışmaları, nefes çalışmaları tamamen güvenlidir. Her salı bireysel düzeydeki toplu çalışmalarımız, perşembeleri de Türkiye / Dünya odaklı çalışmamız ücretsiz olarak yapılmaya devam edecek. Bu hususta aklınızı çelmek adına insanlar elbette karşınıza çıkabilecektir; yapılanları küçümseyecek, yok sayacak, lanetleyecek, dalga geçecek, en iyisini sadece kendisinin bileceğini belirtip insanlara kendi realitesini aşılamak için enerjisini tüketecek… Onları da olduğu gibi kabul edip, kendi yolumuzdan farkındalıkla ilerleyerek bütüne katkı sağlamaya devam etmek sadece bu süreçte değil, yaşamın her anında sağlıklı bir seçim olabilir. Nihayetinde yaşayan insan kadar bireysel realite mevcut.

Kısacası dostlar, bu gerçekleştirilen çalışmaya katılan dostlar kadar, varlığıyla toplumumuzun bir parçası olan herkese teşekkür ediyoruz ve dostlar bilin ki, biz beraber ve bir olduğumuzda mucize ötesiyiz.

Sevgilerimizle,

Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
www.evrenselenerji.net

 Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click