fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog

2016 Yılı Değerlendirmesi ve Hoş Geldin 2017

2016 Yılı Değerlendirmesi ve Hoş Geldin 2017

2016 yılını da geri de bırakıyoruz. Ülkemiz adına çok yorucu, üzücü ve insanlıktan utandırıcı zamanlar geçirdik beraber. Öncelikle ülkemizdeki istikrarlı kaos ortamının sevgiyle dolmasını ve koşulsuz barış, huzur ve hoşgörülü bir dönüşüme erişebilmemizi diliyorum. Akabinde, geçen sene de yaptığım gibi ufak bir muhasebe sunacağım, hep beraber bu sene içerisinde "Evrensel Enerji" ismi odağında neler yaptık, daha neler yapabiliriz. Ufak tefek de yine planlarımdan söz etmek istiyorum, hazır daha yeni ayın enerjisi bizi desteklemeye devam ediyorken. Öncelikle bu yazıyı okumaya başladıysanız, kalanına geçmeden şöyle bir şey yapalım. Ayağa kalkın ve "ALLAH'IM 2016 VE DAHA ÖNCESİNDE OLUŞMUŞ, TAŞIDIĞIM, ÜRETTİĞİM TÜM KORKU VE KAYGILARIMI SANA HAVALE EDİYORUM, ÖZGÜRÜM" şeklinde sesli bir şekilde niyet edin. Sonra yazımıza devam edelim :)

2015 yılında 15 ücretsiz toplu çalışma yapmışız dostlarım. Bu sene ne yaptık diye bakınca açıkçası ben mutlu oldum; çünkü sonuncusu "Dünya"mızı şifalandırmak için yaptığımız, toplam 49 çalışma yapmışız. Muhtemelen 3-4 hafta da ben bayram, seyran ve tatil diyerek boş geçmişim, her hafta olmamış çalışma :) İstatistiklere bakınca 10'ar kere Şambala ve İsis kanalları ile çalışmamız olmuş. Akabinden Alfa Omega ile 8, Gümüş Mor Alevi ve Altın Üçgen ile de 7'şer çalışmamız olmuş. Ayrıca sonbahardan bu yana ortalama 400 karılımcımız oluyor çalışmalarımızda. 2017 yılında da, her hafta salı geceleri yaptığımız bu güzel çalışmalara  devam edeceğiz kısmet oldukça ve daha çok insana ulaşabilmek en büyük dileğim.

Elbette bazen farklı çalışmalar denemek ufuk açıcı olabiliyor. Bu meraklı ruhumu daha da körükleyeceğimden ve hepimizin hayrına, standartların ötesinde çalışmalar yapacağıma dair sizlere söz veriyorum.

Sonra, dünyamız için de her ay olmasa da, içinde bulunacağımız ayın en enerjik günlerinden birinde yine toplu çalışmalar düzenlemek istiyorum. Çok güzel geri bildirimler geldi, çok farklı ve yüksek enerjilerle çalıştık. Bizim sevgimiz boş değil. Bizler nasıl ışıl ışıl olabilirsek, etrafımız da o denli titreşimini yükseltir. Sevgi, saygı, hoşgörü sahibi insanlar olalım; paylaşalım, farkındalık noktalarındaki kalışlarımızı uzatalım. Bir problem varsa emin olun onun çözümü de an içerisinde mevcuttur; ruh olarak gayet ilk yardım kitimizi yanımızda getiriyoruz yani.

Ve sevgili yeni öğrencilerim. 2016 yılı içerisinde pek çok enerji sistemine uyumlanan ve aranızda hakkıyla şifa çalışmaları yapabilen pek çok harika öğrenciye sahip oldum. O zaman onlara söylediğim gibi, bol çalışacağınız bir yıl olsun 2017. Bu alanda harcanan emekler çok farklı bir şekilde olarak geri dönüyor. Ben her zaman buradayım, sorularınız, paylaşımlarınız oldukça beni rahatsız etmeye devam edin, sevgiyle :)

2016 içerisinde daha çok yazmak istediğim konu vardı ama vakit planlamasında bunu tam mânâsıyla gerçekleştiremedim. O yüzden bu konuda yarım ağızdan bir söz vereyim, sonra size karşı mahçup olmayayım. Bilgi, deneyim ve analizlerimi sizlerle koşulsuz olarak buradan paylaşacağımı bilin, bu yeterli.

Kafamda çok planlar var, 2016'da yapamadığım video paylaşımlarım, spiritüel müzikler sahneleyen bir grup, sizleri çok daha donanımlı hale getirecek yüzyüze ve grup eğitimleri. Ben bu konuda harekete devam edeceğim. Güzel bir sene olacak 2017.

Aralık ayından itibaren ücretsiz çalışmalarımıza bir alma-verme dengesi oluşturmak için, gönülden bir değiş-tokuş rızası göstererek, ülkemizin destek bekleyen kızlarına yardım eli uzatan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin bir kampanyasını paylaşmaya başladım sizlerle, biliyorsunuz. Önümüzdeki seneyle birlikte size bir seçenek listesi de sunabilirim. Ülkemize, eğitimimize, sağlığımıza, doğamıza katkıda bulunmanızı, ücretsiz çalışmalarımızın karşılığı olarak almayı sevgiyle seçtim ve 2017'de de sizleri bu konuda epey teşvik etmeye devam edeceğim.

Sağlık, başarı, huzur, aşk, mutluluk ve enerji dolu harika bir 2017 yılı geçirmeniz dileğiyle...

Unutmayın, siz istedikçe ve istedikleriniz için hareket ettikçe, gerçekleşecek dilekleriniz.

Sevgilerimle

Taner Tözün

www.evrenselenerji.netYENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click