fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog

Dönüşüm, Niyetlerimizi Eyleme Dökerek Gelir

Herkese merhabalar. Evrensel Enerji® olarak, dünya çapında düzenlenen meditasyon çalışmasının parçası olan herkese öncelikle teşekkür ediyoruz. Eminiz ki ülkemizden de güzel bir katılım gerçekleşti. Bu yazımızda hem bu gerçekleştirdiğimiz çalışma üzerine hem de kısa ve öz olarak bireysel ve toplumsal niyetlerin gücü ve değişim üzerine bilgiler vereceğiz.


 
Yükseliş Zaman Çizgimiz ve Corona Virüsüne Son Meditasyonu

Herkese merhabalar. Hepimiz, dünyamızla beraber önemli bir eşikten geçerek ilerliyoruz. İçinde geçirdiğimiz bu süreçte hem kişisel hem de toplumsal düzeyde pek çok gerçeklik dönüşecek - ya da dönüşmek zorunda kalacak. Özellikle kendimize belirlediğimiz ve belki de bulunduğumuz yere çakılı kalmamıza vesile olan konfor alanlarının kaybolduğunu deneyimleyebiliriz. Bu güzellikle olabileceği gibi, bizi zorlayacak şekillerde de olabilir ve biliyor musunuz, bunun nasıl olacağını belirleyecek olanlar da yine bizleriz. Şimdi bu yazının yayınlanma amacına gelelim. 4-5 Nisan günü, tüm dünyada yapılması planlanan büyük bir meditasyon gerçekleşecek. Sağ olsun Ezgi bizler için paylaşılan içeriğin çevirisini yaptı, yazının sonunda meditasyon duyurusunu yapan kaynağın da bağlantısını buradan paylaşacağız. Yine çeviride, nasıl katılabileceğinize yönelik bir yönerge de paylaşılmış durumda, sadece ben size parantez içlerinde bazı önerilerde bulunacağım, onun dışında içeriği olduğu gibi sizle paylaşarak bu etkinliğin ülkemizde de yayılabilmesi için bir ışık yakmaya niyet ediyorum. Şunu da belirteyim, ülkemiz için ortaklaşa gerçekleştirilecek bu meditasyon, 5 nisan sabahı 05:45'e denk geliyor. Dünyamız adına erken uyanıp, bu güzel çalışmanın bir parçası olabilmemiz için neler mümkün diyerek, meditasyon bildirisine bakalım:


Enerji Terapilerinde Bioenerji Teknikleri ve Uyumlamalı Şifa Sistemleri

Bulunduğumuz dönemde hepimiz çok özel bir ruhsal ilerleyişi paylaşıyoruz. Yaşadığımız çağ, bireysel farkındalıkların yükseldiği, şifa ve dönüşüm kapılarının bizler için bir bir aralandığı ve elbette en önemlisi kitlesel olarak da birlik duygusunun yükseldiği özel bir çağ. Bu yoldaki ilerleyişimizi destekleyen pek çok uygulama, çalışma ve öğretiden eskiye nazaran daha fazla faydalanabiliyoruz. Bu yazıda özellikle bioenerji teknikleri ve enerji terapileri uygulamalarının yaşam planımızda bize nasıl bir katkı sunabileceğine değineceğim.


YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click