fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

The Macachohan

The Macachohan


Macachohan, Hindistan’da sık görüldüğü için böyle dediler. Daha doğrusu, Sanskritçe’de ‘Medeniyetin Efendisi’ anlamına gelir. O, bugüne kadar, yoğun olan bir bölümden sorumlu olan Işın 3-7 etkisi ile beşinci ırk düşüncesini yaratan üçün ikisiydi.

Daha yüksek evrime geçmekten vazgeçti. 1950'de, eski Mahachonan, bu görevi Master Rakoczy için terk etti. Fakat, zorlu yeni ve sıra dışı bir anlaşma yapılmış bu eski Medeniyet Efendisinin tam zamanınında ve tam iktidarın iadesine neden olmuştur. Artık tüm dünyayı çeşitli melekler/devaların ev sahiplerini yönlendiren aurası kucaklıyor. Şu anki insan ırkında planlanan çok yönlü gelişim derecesi elde edilene kadar Dünya’da kalabilir.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click