fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sanat Kumara

Sanat Kumara


Dünyanın Efendisi, Şambala Şefi

Sanat Kumara ve Gezegensel Sistemi’ne yardımcı olan diğer varlıklar bu sistemi tamamlamışlardır. Renkler ve seslerin kozmik-psişik bantlarını tanımlar ve yönlendirir. Onlar, bir sonraki Güneş Sistemi'nin Gezegensel Sistemi olma işini üstlenecek olanlar olabilir.

Dünyanın Lordu ve Üstatların Hiyerarşisinde 3 bölümün Efendisi arasındaki bilinç düzeyinde büyük bir boşluk vardır. Ancak bu boşluk, irtibat görevlileri olarak hareket eden çeşitli varlıklar tarafından köprülenir.

Uzun zaman önce, Sanskrit adları dünyadaki en büyük varlıklarla bağlandı. ‘Sana’ çok eski, çok yüce, neredeyse sonsuz anlamına gelir. Böylece ‘Sanat Kumara’, ‘Ebedi, Bakire Gençlik ve Alevlerin Efendisi anlamına gelir.

Bölüm I: İradi / Niyet Boyutu; "Manu"
Bölüm II: Sevgi, Bilgelik Boyutu; " Master İsa - Maitreya"
Bölüm III: Zekâ Boyutu; "Medeniyetlerin Efendisi"

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click