fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sananda

Sananda


Sananda’ nın bu portresini bitirmek her zamankinden uzun sürdü. Çok yüce bir karakter olan gerçek Sananda ile bağlantı kurmayı başardık. Sananda, ilk seanslarımızda, İsa ve Mesih-Maitreya ile bir bağlantısı olduğunu gösterdi ancak bir süre sonra o büyük şey gizlendi.

Sananda = Mutluluk dolu, çok eski (ebedi).
Günümüzde daha yeni bir adı ortaya çıktı: "Hakikatin Elçisi"

Portreye ilişkin, Sananda portreyi yapmak için bir görüntü vermedi. Onun fikrine göre, ilerlemeyi verdikten sonra hem dünyevi, insanca anlaşılabilir özellikleri hem de daha çok Güneşle bağlantıları içeren, sezgisel olarak yönlendirilmiş bir resim çizmekti. Beyaz altın ateşinin ve elektrik enerjilerinin aurası olarak Sevgi, Bilgelik ve İktidarın cesur bir askeri. Bu, onun onayladığı bir görüntüdür.

Sananda, Güneş sistemine pek çok açıdan hizmet eden ve bizim için zor olan süreçlerde görevini yerine getiren üstattır. Bizim gezegenimiz, bu sistemlerde en alçakta olana kadar bu hizmetten ve etkileşimlerden yararlanır. Sananda bu enerjileri ve teşvikleri alabilen herkesle hareket edeni Liberatorlardan biri olarak kabul edilir.

İsa, yeryüzü mesihi ve Sananda'nın üzerinde çalıştığı bu hat, Güneş Sisteminin bile daha Üstün olandan önce onun parlayan kafasını büktüğü, daha büyük kozmik varlıklara ve bağlantılara doğru devam eder. (Bağlantı Kaynağı: Naerum, 2006-09-16 - Peter Fich Christiansen Birgitte Fich)

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click