fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Master İsa

Master İsa


6. Işın - Adanmışlık ve İdealizm

Piscean Çağı için bir dine dönüşen öğretilerin vericisi olarak, Hiyerarşideki Üstatlardan biri olan İsa, Işın 6’da olduğu izlenimini uyandırmıştır ama gerçekte bütün ışınlardadır. İncil tarihinde iyi bilinir. Örneğin; üçüncü inisinasyonu yapan Joshua ve sonra Jeshua’dır. Master İsa’nın özellikle bilinen iki büyük fedakarlığı vardır; O üç yıl boyunca Mesih’in bedenini kullanması ve dördüncü inisinasyon için izin verir. Tyna’nın Appollonius’u olarak beşinci inisinasyonunu aldı ve Master oldu. Bu, İsa’nın Tanrı’nın tek oğlu olduğu ve hiçbir inisinasyona ihtiyaç duymadığı, en başından beri kusursuz olduğu dogmatik inancını sarsabilir. Ama hepimiz Tanrı’nın çocuklarıyız. Hiçbir varlık %100 mükemmel değildir. Bir bedende ikisi de çarmıha gerildiğinde, Mesih, İlahi İrade’nin yüce bir biçimde hüküm sürdüğü bir düzeye kadar kadar kırılmayı başardı ve Işığın dünyaya akmasını sağladı. Böylece, 2000 yıldır, iki karşıt güç olan Işık ve Karanlık çok meşgul.Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click