fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lord Buddha

Lord Buddha


Bilgeliğin ve gerçekliğin büyük öğretmeniydi. Uzun yıllar, Doğudaki eski Wesak Festivalinde görev yapıyor. Ayrıca, Gezegensel Sistemden iyi niyet ve gücün çift yönlü akışına kanallık eder fakat bunu daha çok Sanat Kumara yönetir.

1936-43 yılları arasında, yıllık Wesak Dolunaylarında ( Boğa Burcunda), Doğu ve Batı’daki Dünya Sunucularını yapmak için yoğun br çaba sarf edildi. Dünya çapında iyi niyetin dağılımı, gücün aktarımı konusunda daha bilinçli ve işbirlikçidir. O zamandan beri, Wesak Batı’da daha çok tanındı ve şimdi her yıl kutlanan festivallerden biri haline geliyor. Fakat, eski manalar o zamandan bu yana değişti; İyi niyet ve gezegensel enerjinin dönüşümü ve dağıtımı şimdi çok daha doğrudan, İlahi Sevgi ve Güç’e güven veren ekstra gezegensel kaynaklar tarafından bağlantı kuruluyor.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click