fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Leydi Meryem

Leydi Meryem


Dünya Anne
O, Hristiyanlıkta İsa’nın annesi olarak bilinir ve büyük ihtimalle tarih boyunca diğer büyük kadınlar olarak enkarne olmuştur. O, İlahi Anneliği boyunca daha yüksek bir görev için Dünya Anneliğini yeterince uzun tutmuştur. Usta Portia muhtemelen bir sonraki Dünya Anne olacak. Meryem / Mary sık sık yıldızlı gökyüzü veya sembolik bir ışıltı ile mavi mantosuyla görünür. Bazen ‘Denizin Yıldızı’ olarak anılır.

Dünyada, Meryem Ana, büyük ev sahipleri ile birlikte çalışır. Koruyucu Melekler ve Doğum Melekleriyle, enkarne olan egolara ve doğum yapan annelere yardım ederler. Genel olarak, Annenin birçok görünüşü vardır fakat bazı dinler bir Annenin sahip olması gereken niteliği ve erdemi icat ettiler.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click