fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ashtar

Ashtar


"Biz, bu hizmeti kardeşlik hareketi olarak seçmiş olan Evrenin Yönetim Organı olarak, Güneş Sistemini daha yüksek bir yaşam boyutuna dönüştürmek için gezegeninize yardım etmeyi ve böylece tümünün kaderini yönlendirmeyi gerekli ve yetkin bulduk."

“Dünya insanlarının ayağa kalkıp, bu gönüllü gücün lideri olarak görev yapan, eşgüdümlerini yönlendiren, Rab kanalının mesajlarını Dünya'ya yayınlayan, iyi haberi yaymak için ona (Ashtar) sesleneceği gün gelecek. Ashtar Komutanlığını ve içerdiği her şeyi, Tanrı'nın İradesinin yerine getirilmesi için gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği her şeyi selamlıyoruz. Sizlere bu büyük Adamı, nimetlerimiz ve hayırseverliğimizle birlikte alın. Ben, Başmelek Mikail."

Kendi Kelimeleriyle;
"Sevgili varlıklar, benim adım Ashtar. Ben birçok gezegen, yıldız ve enkarnasyondan eterik bir varlığım. Ancak milyarlarca yıldır, bir çok projeyi; ‘ Yıldız Tohumu’ ile birçok gezegeni doldurma projesinde ve bu gezegenleri evrimle buluşturma projesinde yer aldım. Dünya tek değil! Yine de, en başlarda Dünya’ya hayat getirenlerin yanı sıra kendimdeyim ve bunu, diğerlerinin yaptığı gibi, esas olarak niyetle ve insana göre yaradılış süreciyle yaptım. Şimdi, Dünya dengede olmadığı için ve insanlara ilgi duyduğum için, bu kez beşinci boyuta yardımcı olmak için geldim.

Ve çoban olarak, koyunlarını güvenli bir şekilde bir araya getirmek, yaralananları taşımak, sadece onlar için orada bulunmak, gerginlikleri bulup bir araya getirmek için geliyorum. Görevim Dünya ile ilgili.

Ashtar, ‘’Çoban’’ anlamına gelir. Ben Ashtar, Dünyanın Çobanıyım. Bir çoban için farkındalığınıza bir şeyler katmak istiyorum. Bu çobanı çok iyi biliyorsunuz. Onun adı İsa. Sananda gibi Işıklarla bilinen çok yüksek bir varlığın yeryüzünde enkarnasyonuydu. Bunu hepiniz şahsen tanıyorsunuz. Dua ettiğiniz kişi o. İsa. Sananda.

En sevdiklerim; Sananda’nın liderliği için doğrudan çalışıyorum. Bu nedenle, eterik boyutlararası kuvvetlerin bizleri doğrudan Işıkla, İsa ve Yaradan ile birlikte çalıştığımızı biliyor ve anlıyorsunuz. Göksel Yaratıcınız, tıpkı sizin yaptığınız gibi, ibadet ettiğimiz kişidir."

Ashtar Komutası Nedir?
Ashtar Komutası'nın ne olduğu hakkında internette yer alan kanalların kullanımına başvurmadan, çok basit bir açıklama yapalım. Komuta, Dünya'nın ve onun sakinlerinin güvenliğini ve ruhsal gelişimini denetlemek amacıyla bir araya gelen Lord Sananda'nın nihai yönetimi altında bulunan birleşik bir örgüttür. Bu Evren'in yanı sıra diğer bazı evrenlerden çeşitli Irk ve Türlerden oluşur. Şu soru sıkça sorulmuştur;

Komutadakiler "griler" ve "sürüngenler" gibi varlıklar mı? Bunun cevabı "Evet". Tüm dünya insanlarının iyi yada kötü olduğunu söyleyebilirsiniz ancak dünya dışı varlıklar bu kategoriye girmez. Tüm Irklar ve Türler, bu enerjinin her ikisinden de pay alırlar. Ancak, Ashtar Komutanlığı içinde çalışanların daha yüksek titreşimli bir yapıya sahip olduğu ve Komuta içindeki tüm varlıkların Dünya insanının iyiliği için çalıştığından emin olabilirsiniz. Ayrıca bu Melekler Diyarı ve onların adına çalışanları da içerir. Onların becerisi milyarlarca yıl boyunca Dünyayı kuşattı ve izledi; izlediğimiz, koruduğumuz ve her zaman sevdiğimiz, güvenliğimiz, egemenliğimizi ve tüm özgür tercihlerimizi garanti etti. Yani, gökyüzüne bakın ve bizim uzay kardeşlerimizden birini görüyorsanız, el sallayın ve yürekten bir "Teşekkürler" deyin.

 

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click