Lord Kuthumi Reiki

Lord Kuthumi Reiki

Lord Kuthumi Reiki

Kuthumi, evrenimizde ve gezegensel sistemimizde temel 7 ışın içerisinde yaratıcı kuvveti temsil eden ve uygulayan bir kanaldır. Kuthumi'nin rolü ve sorumluluğu, bizlerin ve bizlerin gibi ruhların tekamüllerinde yardımcı olmak, sıçrama yapabilmemiz için  yaptığımız etkinliği denetlemek ve enerjisiyle tembel, atalet içerisindeki kapalı şuurumuzu ilerleyebilmemiz için teşvik etmektir.

Lord Kuthumi dünyamızda çeşitli zamanlarda enkarne olmuş ve insanlığa katkıda bulunmuştur. Bazı enkarnasyonları Pisagor, Thutmoses 111, St. Francis Assisi, Balthazar, Şah Cihan ve son enkarnasyonu 1800lerde Mahatma Kuthumi olarak Kaşmir'de, Tibet'li bir rahip olarak olmuştur. Bu enkarnesi sonrasında yükselmiştir ama dünya ile bağını kesmemiştir. 2011 yılında Rıza Baleghi'nin kanalı vasıtasıyla bu şifa sistemi bulunmuş ve kullanılmaya başlanılmıştır.

"Agrippa", Lord Kuthumi'nin ünvanıdır ve anlamı "İlk Adım"dır. Kuthumi'nin dünya ile bağları yüksektir. Bu enerji, bizlerin mineraller, elementler üzerinde çalışmamıza fayda gösterecek, toprakla ilintilidir. Bu enerjinin rehberliği yardımıyla sezgilerimiz genişler, bilgi kanallarımızın açılması için aracı olur ve ruhsal alemle ruhsal iletişime geçebilmemiz için bir kanal olur, dünyada bir uyum içerisinde yaşayabilmemiz için teşvik edicidir. Bu enerjiyle çalışmak, ruhsal benliğimizi hatırlamamızda etkilidir.

Lord Kuthumi'nin enerjisi sıcak, parlak altın ve mor renkte, rahatlatıcıdır. Bu enerjiyle kişi dünya ile uyumlu hale gelir, bunun temelinde topraklanma etkisi yer almaktadır. Lord Kuthumi, bizi doğanın, elemental ruhlarla bir bağ oluşturmamıza yardımcı olur. Bu enerjiyle sık çalışmak, fiziksel, astral ve mental bedenlerimizin titreşimlerini yükseltmemize olanak sağlar ve kişinin titreşimlerinin yükselmesiyle evrendeki var olan saf sevgiyi daha iyi deneyimlemek, evrenin bolluğunu çekmek mümkündür. Enerji alanımızda bu kanal, kalp çakramız üzerinden enerji gönderiminde bulunur.

Lord Kuthumi Reiki ile 3 boyutlu alemimizde kalpten ve iyi niyetli dileklerimizin tezahür edebilmesi için de çalışmalar yapabiliriz.

Bu enerjiye uyumlanmak için daha önceden herhangi bir enerjiye uyumlanma şartı yoktur. Öğrenci adayı unutmamalıdır ki, diğer enerji sistemlerinde olduğu gibi, bu enerji sistemi de kişiye sorumluluk getirir. Uyumlanacak öğrenci adayı bilmelidir ki, etrafında enerjiye ihtiyacı olan birilerini gördüğünde, ona yardımcı olma teklifini sunabilmeli, bu enerji sistemi hakkında bilgi vermeli ve mümkünse danışanının onayı neticesinde çalışma seansları yapmalıdır. 

Uyumlamalar, aylık bir program içerisinde olduğu gibi, program harici bir gün de yapılabilmektedir. Bu enerji kanalına uyumlanmak için iletişim formunu doldurarak, direkt e-posta atarak yahut sosyal medya hesaplarından bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Uyumlanan öğrenci, bu enerji üzerine, bu enerjiyi nasıl kullanabileceğini öğreneceği bir ders notu ve dijital bir sertifika alacaktır. Öğrencinin gelişimi ve bu enerjiyi sağlıklı kullanabilmesi açısından, paylaşmak ve soru sormak istediği durumlarda bir öğretmen olarak onların yanlarında olacağımı ve enerji çalışmalarına süpervizyon desteği vereceğimi eklemek isterim.

Herkese sevgi dolu, bereketli, enerjisi yüksek günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net & www.tanertozun.com

 

Seviyeler / Ücretler

 

 

 

Lord Kuthumi Reiki

150 TL

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 
Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Taner Tözün ile Bireysel Şifa Çalışmaları

✨ Artık kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz? ✨

İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

💸 Ne yaparsanız yapın parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz? 💸

👉 Size özel hazırlanan bireysel şifa çalışmaları ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin. 👈

 

 
 

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği