Karuna Reiki

Karuna Reiki

Karuna Reiki

Kelime anlamı acıma ve merhamet göstermek anlamına gelir. Hindui, Budizm ve Zen felsefesinde yer alır.karuna iyilik ve sevgi tohumu enerjisidir diyebiliriz.kötülüğü def etmek ve yerine koruyucu sevgi potansiyelini yaratır.dünyanın en ihtiyaç duyduğu iyileştirme ve sevgi pozitif düşünce bilincini var eder.

İnsanları ayırt etmeden tek ve bölünmez bir bütün olarak kabul etmekteyiz.aslında yeni doğan bir bebeği düşünürsek bütün bireyler saf ve tertemizdirler.bu sevgi potaniyeli yaşam boyunca daima var olur.karuna bu içsel potansiyeli açığa çıkarır

Biz bireylerin her birine, onları sağlığa kavuşturacak yöntemlerle yardım etmeliyiz. İşte o zaman, bu yardımdan her bir birey faydalanır. Aynı şekilde kendi yaralarımızı iyileştirmek istediğimizde diğer bireylerin de yaralarını sarmak istiyoruz demektir. Bütün canlılar bir olduğu içindir ki Karuna Reiki sadece sevgi yoluyla yardım etmek anlamına gelmez, aynı anda mantıksal bir eylemi oluşturmaktadır. Budizm literatürlerinde Karuna' nın doğru bir etkiye sahip olması için bilgelik eşliğinde yapılması gerektiği yazılmıştır. Reiki enerjisinin görevi şifa ve iyileştirme akımını sağlamaktır.

Karuna Reiki // evrenselenerji.netKaruna Reiki sistemi William L. Rand tarafından geliştirilmiştir.william L. Rand Karuna Reiki' ye ait olan sembolleri meditasyon yaparken görmüştür. Diğer öğreticilerle ortak yaptığı çalışmada beraber sembollerin işlevini keşfetmişlerdir. Hangi sembol ne işe yarar, kullanılma hakkı nasıldır, başkalarına uyumlanış yöntemi ve gelişimi ile yeni bir sistem olan Karuna Reiki ortaya çıkmıştır. Karuna Reiki sisteminde kullanılan bu sembollerin bazıları daha önce başka sistemlerde de kullanılmıştır. Fakat Karuna Reiki sisteminde ki etki ve iyileştirme gücüne ait frekans enerjisi hiç birinde bu derece yüksek değildir.

Karuna Reiki enerjisi, Usui Reiki'den daha farklıdır. Pek çok öğrenci Karuna Reiki sembollerinin, Usui Reiki sembollerinden daha yüksek frekanslı gücüne gözlemci olmuştur. Karuna Reiki enerjisi çok daha belirgin hissedilirken aynı zamanda bireyin bedeninde de çalışmaktadır. Öğrenciler enerjinin çevrelerine basit biçimde yayılmadığını, çevrelerinde enerji oluştuğunu hissetmişlerdir. Karuna Reiki enerjisine uyumlanırken deneyimlerini bildirenler, onun rehberlerini, meleklerini, yüksek benliği, sağlık ve beraberinde aydınlanmayı hissedebilmişlerdir.

Karuna Reiki 13 sembolden oluşan, 3 seviyeli bir sistemdir. Çok etkili ve derin enerji çalışmalarını yapmaya uygun bir sistemdir. Meditasyonları, mudraları, tarama çalışmaları kişisel gelişim ve pozitif enerjiyi arttırma yeteneğinin gelişmesi için çok faydalıdır. Sembollerinin çalışma alanı oldukça geniştir. Ancak teknik yönü güçlü bir sistem olduğundan bu çalışmalara zaman ve emek harcayabilmek önemlidir.

Bu enerjiye uyumlanabilmek için Usui veya Kundalini Reiki'de 2. seviyeye uyumlanmış olmak gerekmektedir. Karuna Reiki 3. seviye uyumlaması için de, yine Usui veya Kundalini de 3. seviyeye uyumlanmış olmak gerekmektedir. Öğrenci adayı unutmamalıdır ki, diğer enerji sistemlerinde olduğu gibi, bu enerji sistemi de kişiye sorumluluk getirir. Uyumlanacak öğrenci adayı bilmelidir ki, etrafında enerjiye ihtiyacı olan birilerini gördüğünde, ona yardımcı olma teklifini sunabilmeli, bu enerji sistemi hakkında bilgi vermeli ve mümkünse danışanının onayı neticesinde çalışma seansları yapmalıdır. 

Uyumlamalar, aylık bir program içerisinde olduğu gibi, program harici bir gün de yapılabilmektedir. Bu enerji kanalına uyumlanmak için iletişim formunu doldurarak, direkt e-posta atarak yahut sosyal medya hesaplarından bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Uyumlanan öğrenci, bu enerji üzerine, bu enerjiyi nasıl kullanabileceğini öğreneceği bir ders notu ve dijital bir sertifika alacaktır. Öğrencinin gelişimi ve bu enerjiyi sağlıklı kullanabilmesi açısından, paylaşmak ve soru sormak istediği durumlarda bir öğretmen olarak onların yanlarında olacağımı ve enerji çalışmalarına süpervizyon desteği vereceğimi eklemek isterim.

Herkese sevgi dolu, bereketli, enerjisi yüksek günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net & www.tanertozun.com

 

Seviyeler / Ücretler

 

 

Karuna Reiki 1. Seviye

150 TL

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 

Karuna Reiki 2. Seviye

175 TL

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 

Karuna Reiki 3. Seviye

200 TL

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Taner Tözün ile Bireysel Şifa Çalışmaları

✨ Artık kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz? ✨

İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

💸 Ne yaparsanız yapın parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz? 💸

👉 Size özel hazırlanan bireysel şifa çalışmaları ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin. 👈

 

 
 

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği