İsis Blue Moon Enerjisi

İsis Blue Moon Enerjisi

İsis Blue Moon Enerjisi

Bu enerji 2004 yılında Linda Voughan tarafından dünyamıza kanalize edilmiştir. Enerjiyi çağırarak uzaktan ve yakından şifa çalışması yapılarak kullanılmaktadır. Mısır kökenli bir şifa enerjisidir. İsis eski mısır mitolojisinde bir çift boynuzun arasında güneş diski bulunan akbaba şeklinde bir şapka giymiş kadın olarak gösterilir. Çok seyrek olarak, bir çift koç boynuzu ya da Ma'at tüyü ile beraber Güney ve Kuzey çift tacını giyer. İsis bir tanrıça olarak değil ama kadın olarak ise sıradan saç biçimiyle gösterilir, ancak her zaman alnında bir yılan figürü bulunur.

İsis Blue Moon enerjisi İsis'in bütün  özelliklerini, etki  ve frekanslarını taşır. Dişil bir enerjidir. Bu özellikler sevgi, şevkat koruma, arındırma, şifalandırma, güçlendirme, hareket kazandırma, doğurganlık, bolluk, verimlilik ile  ilgili yüksek  frekanslar  içerir. İsis Blue Moon enerjisi bedenin tüm seviyelerinde (Fiziksel, eterik, astral ve mental bedenlerde) etkilidir.  Başkalarına zararlı  olmamak kaydı ile  istek ve dilekler  için de kullanılabilinir. Hem yakından  hem uzaktan şifa gönderilebilinir. Enerji, güçlü, huzur verici, ılıktan  soğuğa doğru, yatıştırıcı ve açık mavi ya da  beyazımsı  buz  mavi  olarak algılanılır. Soğuğun yardım edeceği  durumlarda yüksek  ateş, yara yanık, yüksek tansiyon vs. gibi  etkilidir. İsis Blue Moon enerjisinin birkaç sembolü vardır ve özellikle blokaj farkındalıkları, temel dinamiklerde geçmiş yaşamlar, atalar ve anne karnı & doğum anı travmalarının farkına varılması için kullanılması etkili olabilmektedir.

Bu enerjiye uyumlanmak için daha önceden herhangi bir enerjiye uyumlanma şartı yoktur. Öğrenci adayı unutmamalıdır ki, diğer enerji sistemlerinde olduğu gibi, bu enerji sistemi de kişiye sorumluluk getirir. Uyumlanacak öğrenci adayı bilmelidir ki, etrafında enerjiye ihtiyacı olan birilerini gördüğünde, ona yardımcı olma teklifini sunabilmeli, bu enerji sistemi hakkında bilgi vermeli ve mümkünse danışanının onayı neticesinde çalışma seansları yapmalıdır. 

Uyumlamalar, aylık bir program içerisinde olduğu gibi, program harici bir gün de yapılabilmektedir. Bu enerji kanalına uyumlanmak için iletişim formunu doldurarak, direkt e-posta atarak yahut sosyal medya hesaplarından bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Uyumlanan öğrenci, bu enerji üzerine, bu enerjiyi nasıl kullanabileceğini öğreneceği bir ders notu ve dijital bir sertifika alacaktır. Öğrencinin gelişimi ve bu enerjiyi sağlıklı kullanabilmesi açısından, paylaşmak ve soru sormak istediği durumlarda bir öğretmen olarak onların yanlarında olacağımı ve enerji çalışmalarına süpervizyon desteği vereceğimi eklemek isterim.

Herkese sevgi dolu, bereketli, enerjisi yüksek günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net & www.tanertozun.com

 

Seviyeler / Ücretler

 

 

 

İsis Blue Moon Enerjisi

150 TL

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 
Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


 12011, 

Taner Tözün ile Bireysel Şifa Çalışmaları

✨ Artık kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz? ✨

İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

💸 Ne yaparsanız yapın parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz? 💸

👉 Size özel hazırlanan bireysel şifa çalışmaları ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin. 👈

 

 
 

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği