İmera Reiki

İmera Reiki

İmera Reiki

Bu reiki formu, Barton Wendel tarafından kanal olunmuş bir şifa sistemidir. Bart ve kardeşi Geoffrey, Imara Reiki'yi düzenleyerek ve geliştirerek, ona şimdiki formunu kazandırmışlardır. "Imara" ismi, aslında "daha fazla" anlamına gelmektedir. Bundan dolayı "Imara Reiki", "Daha Fazla Reiki" anlamına gelmektedir.

İmera Reiki, şifa gücü çok yüksek, bilinen reiki sistemleri (Usui, Karuna Ki, Kundalini, Green Tara vb.) içerisinde daha yüksek titreşime sahip, Mısır kökenli bir reiki şifa sistemidir. Bir sıralama yapılmak istendiğinde, reiki enerjilerini bölmelere ayırırsak, Usui Reiki 1 - 3 arasını, Karuna Ki Reiki, 4. bandı alır ve bunun bir üstü 5. bantta İmara Reiki vardır.

İmera Reiki ile çalışırken sembollere ihtiyaç yoktur, bu enerjiyi kullanan ve enerjiyi bir master üzerinden deneyimleyen insanlar bu enerjiyi farklı hissedebilmektedirler.

İmera Reiki, Kundalini Reiki'de olduğu gibi niyet etme temelli bir enerji sistemidir. Bir tane çalışma mantrası vardır. Bu mantra ile yapılan şifa çalışmalarında rehber varlıklar, yükselmiş üstatlar, bu kanal aracılığıyla enerji çalışmasına katkıda bulunurlar.

İmera Reiki, geçmiş yaşam şifalandırma çalışmalarında, fiziksel, duygusal ve ruhsal travmaların yarattığı durumları, bilinçaltına bastırılan olguları gün yüzüne çıkarma ve şifalandırma konusunda güçlü ve işlevlidir. Ve özellikle yazılarımda, anlatılarımda bahsettiğim enkarnasyona tesir eden temel dinamikler olan "Geçmiş Yaşamlar, Atalar" üzerinde etkili çalışmalar yapılabilmektedir.

Bu enerjiye uyumlanmak için öğrencinin Usui Reiki'de veya Kundalini Reiki'de 3. seviyeye uyumlanmış olması ve bu sistemlerle bir süredir uğraşıyor olması gerekmektedir. Öğrenci adayı unutmamalıdır ki, diğer enerji sistemlerinde olduğu gibi, bu enerji sistemi de kişiye sorumluluk getirir. Uyumlanacak öğrenci adayı bilmelidir ki, etrafında enerjiye ihtiyacı olan birilerini gördüğünde, ona yardımcı olma teklifini sunabilmeli, bu enerji sistemi hakkında bilgi vermeli ve mümkünse danışanının onayı neticesinde çalışma seansları yapmalıdır. 

Uyumlamalar, aylık bir program içerisinde olduğu gibi, program harici bir gün de yapılabilmektedir. Bu enerji kanalına uyumlanmak için iletişim formunu doldurarak, direkt e-posta atarak yahut sosyal medya hesaplarından bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Uyumlanan öğrenci, bu enerji üzerine, bu enerjiyi nasıl kullanabileceğini öğreneceği bir ders notu ve dijital bir sertifika alacaktır. Öğrencinin gelişimi ve bu enerjiyi sağlıklı kullanabilmesi açısından, paylaşmak ve soru sormak istediği durumlarda bir öğretmen olarak onların yanlarında olacağımı ve enerji çalışmalarına süpervizyon desteği vereceğimi eklemek isterim.

Herkese sevgi dolu, bereketli, enerjisi yüksek günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net & www.tanertozun.com

 

Seviyeler / Ücretler

 

 

 

İmera Reiki

200 TL

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 
Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


 3577, 

Taner Tözün ile Bireysel Şifa Çalışmaları

✨ Artık kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz? ✨

İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

💸 Ne yaparsanız yapın parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz? 💸

👉 Size özel hazırlanan bireysel şifa çalışmaları ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin. 👈

 

 
 

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği