Green Tara Seichim Reiki

Green Tara Seichim Reiki

Green Tara Seichim Reiki

 Yeşil Tara, Budizm ve Hinduizm’de koruyucu/kurtarıcı /kendini insanlara yardım etmeye adamış, aydınlanmış bir Tanrıça'dır..


Korku, keder ve acıları dindirir, tehlikelerden korur, acil durumlarda insanlara yardım eder. Kutsal bir mantrası vardır.

Om Tare Tuttare Ture Svaha

Om: Herseyi bilen, her şeye gücü yeten, yüce yaradan.
Tare: Dünyevi tehlike ve acılardan kurtuluş..
Tuttare: Manevi tehlike (iç) acılardan kurtuluş..
Ture: Aydınlanmaya giden yol..
Svaha: Lütuf kılmak..

Bu sistem, Seichem Reiki’ye özel Tara’ya ait sembollerin aynı zamanda Green Tara ya sunulan ilahilerin (özelliklerin), mantraların, eklenmesiyle oluşan bir sistemdir. Green Tara enerjisinin verdiği his Isis Seichime benzer ama daha rahatlatıcıdır. Huzur, uyum ve denge getirir.

Gren Tara, şifacılar ve reiki hocaları için ek bir enerji güçlendirici olarak gelişti. Japonya da Nyingma geleneklerine mensup bir şifacı olan Stephen Comee tarafından bulunmuştur. Kişinin spirütüelliğini veya iyileştirme yeteneklerini geliştirmek için yarattığı bu sisteme ait bilgileri büyük Tibet masterlarından alarak Tara öğretileriyle birleştirdi.

Seichem iyileştirme çalışması artık bütün dünya kültürleri tarafından bilinir duruma
gelmekte. Seichem spirutüel boyutta bir yapıya sahip. Seichem şu anda bütün dünya tarafından kabul edilen birlik kavramıdır. Seichem birlik ve uyumu öğretir. Doğayla uyum içerisinde olup bitki, hayvan, ağaç, insan iyileştirmek hatta hava ve suyu temizlemek için kullanılır.

Green Tara çalışmaları korku ve endişeyi ortadan kaldırır. İstekleri kabul eder, her türlü sıkıntıyı azaltır, mutluluk getirir.
Çalışmalar esnasında aşağıdaki faydalar görülür:

- Bilgelik yolunda büyük adımlar atarız.
- Bir sonraki hayatta doğarken oluşacak acıyı önlemiş oluruz.
- Aydınlanmaya kolaylıkla yaklaşabiliriz
- Hedef ve dileklerimize ulaşabiliriz.. Örneğin: sağlığımızla, işimizle, mesleğimizle ilgili hedefler.
- Bizi korku ve tehlikelerden korur.

Bu enerjiye uyumlanmak için öğrencinin Usui Reiki'de 3. seviyeye uyumlanmış olması gerekmektedir. Öğrenci adayı unutmamalıdır ki, diğer enerji sistemlerinde olduğu gibi, bu enerji sistemi de kişiye sorumluluk getirir. Uyumlanacak öğrenci adayı bilmelidir ki, etrafında enerjiye ihtiyacı olan birilerini gördüğünde, ona yardımcı olma teklifini sunabilmeli, bu enerji sistemi hakkında bilgi vermeli ve mümkünse danışanının onayı neticesinde çalışma seansları yapmalıdır. 

Uyumlamalar, aylık bir program içerisinde olduğu gibi, program harici bir gün de yapılabilmektedir. Bu enerji kanalına uyumlanmak için iletişim formunu doldurarak, direkt e-posta atarak yahut sosyal medya hesaplarından bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Uyumlanan öğrenci, bu enerji üzerine, bu enerjiyi nasıl kullanabileceğini öğreneceği bir ders notu ve dijital bir sertifika alacaktır. Öğrencinin gelişimi ve bu enerjiyi sağlıklı kullanabilmesi açısından, paylaşmak ve soru sormak istediği durumlarda bir öğretmen olarak onların yanlarında olacağımı ve enerji çalışmalarına süpervizyon desteği vereceğimi eklemek isterim.

Herkese sevgi dolu, bereketli, enerjisi yüksek günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net & www.tanertozun.com

 

Seviyeler / Ücretler

 

 

 

Green Tara Seichim Reiki

150 TL

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 
Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Taner Tözün ile Bireysel Şifa Çalışmaları

✨ Artık kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz? ✨

İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

💸 Ne yaparsanız yapın parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz? 💸

👉 Size özel hazırlanan bireysel şifa çalışmaları ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin. 👈

 

 
 

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği