Full Spectrum Healing

Full Spectrum Healing

Full Spectrum Healing

Full Spectrum Healing (FSH) enerji şifa sistemi, bütün frekanslarda oluşan bir şifadır. Geniş etki alanı, şifa çalışmalarında bütünsel şifanın gerçekleşmesinde etkili olabilmektedir. Fiziksel bedende tezahür eden rahatsızlığın, eterik, astral ve mental bedenlerinden daha üst ruhsal bedenimizde ve bu yaşamımızda DNA düzeyinde şifalanma için güçlü bir şifa seçeneğidir.

Yurtdışında bu enerji sistemiyle çalışan enerjistler, Full Spectrum Healing sistemininin gücünü betimlerlerken onu bir gökkuşağına; Reiki kanalını sadece bu gökkuşağındaki Yeşil renge benzetmektedirler. FSH Kanalı, bu yönden reiki kanalına oranla daha etkin olabilmektedir.

FSH, diğer şifa enerjisi sistemleriyle beraber de kullanılabilmektedir.

Full Spectrum Healing (FSH) enerji şifa sistemi ile yakından dokunarak, uzaktan çalışma yapmak mümkündür. FSH, özellikle yaşlar üzerine yapılan çalışmalarda güçlü dönüşler sağlamaktadır. Çalışma notlarında Ole Gabrielsen'in öğrencilerine aktardığı bu üç kullanım yöntemi bulunmaktadır. Ayrıca niyet tabanlı, benim sizlere önerdiğim çalışma örneklemeleri de FSH ile etkili çalışabilmektedir.

Full Spectrum Healing (FSH) enerji şifa sistemi 3 uyumlama içerir; tek uyumlama celsesinde 3 uyumlama birlikte yapılır. Uyumlama ile beraber bedeninizdeki enerji seviyeleriniz yükselecektir.

Bu enerjiye uyumlanmak için daha önceden Usui veya Kundalini Reiki sistemlerinde en az 1. seviyede olması gerekmektedir. Öğrenci adayı unutmamalıdır ki, diğer enerji sistemlerinde olduğu gibi, bu enerji sistemi de kişiye sorumluluk getirir. Uyumlanacak öğrenci adayı bilmelidir ki, etrafında enerjiye ihtiyacı olan birilerini gördüğünde, ona yardımcı olma teklifini sunabilmeli, bu enerji sistemi hakkında bilgi vermeli ve mümkünse danışanının onayı neticesinde çalışma seansları yapmalıdır. 

Uyumlamalar, aylık bir program içerisinde olduğu gibi, program harici bir gün de yapılabilmektedir. Bu enerji kanalına uyumlanmak için iletişim formunu doldurarak, direkt e-posta atarak yahut sosyal medya hesaplarından bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Uyumlanan öğrenci, bu enerji üzerine, bu enerjiyi nasıl kullanabileceğini öğreneceği bir ders notu ve dijital bir sertifika alacaktır. Öğrencinin gelişimi ve bu enerjiyi sağlıklı kullanabilmesi açısından, paylaşmak ve soru sormak istediği durumlarda bir öğretmen olarak onların yanlarında olacağımı ve enerji çalışmalarına süpervizyon desteği vereceğimi eklemek isterim.

Herkese sevgi dolu, bereketli, enerjisi yüksek günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net & www.tanertozun.com

 

Seviyeler / Ücretler

 

 

 

Full Spectrum Healing

150 TL

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 
Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Taner Tözün ile Bireysel Şifa Çalışmaları

✨ Artık kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz? ✨

İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

💸 Ne yaparsanız yapın parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz? 💸

👉 Size özel hazırlanan bireysel şifa çalışmaları ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin. 👈

 

 
 

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği