Bedri Ruhselman - İlâhi Nizam ve Kâinat

 

 

 
DR. BEDRİ RUHSELMAN’IN 54 YILDIR BEKLENEN KİTABI ÇIKTI...
 
 
1959 yılında “Önder” adını verdiğimiz Büyük Vazife Planı’ndan gelen bilgiler, Dr. Bedri Ruhselman tarafından düzenlenmiş, noter ve banka kasalarında uzun yıllar boyunca saklanmıştı. Şimdi zamanı geldiği için açılıyor ve orijinaline sadık kalınarak yayınlanıyor.
 
Yeryüzünde hiçbir kişi ya da organizasyon yukarısının iradesine karşı duramaz. Tarih ve saat, günle karar vermişse, o eylem yerine gelecektir. İlahi düzen kendi tesirini sağlayacaktır. 
 
Gezegenin yeniden düzenlenişinde bir nokta olacak bu bilgiler, 54 yıl bekleyip insanların realitelerinin asgari seviyede anlama zamanını seçmiştir. Hiçbir ölümlü onun iradesini değiştiremez. 
 
İşte o gün, o an geldi. Yüce idrak planlarının şuurları açan hediyesi artık maddeleşti. Yeryüzü bundan sonra daha farklı dönecek ışığı başka görecek, sesi değişik duyulacaktır. 
 
Kalplerdeki mühür için çözülme vakti gelmiştir. Gerçek ile yüksek idrak alemlerinin hizmetlerinin yapmak üzere bekleyenlere ne mutlu! 
 
Zaman vazife ve hizmet zamanıdır. İş yeni başlamıştır. Şuurlardaki tortular atılmalı, yeni bilgiden yola çıkarak hızla anlayışlar değiştirilmelidir. Sevgi planın yeryüzüne sunduğu fırsatla adımları sıklaştırıp, geleceği yeniden düzenlemeliyiz. 
 
Kutlu olsun! Bilgi ve sevgi mevsimi hükmünü sürmeye başladı. 
 
02.04.2013 tarihli BilYay salı günü konferansında kitapla ilgili bilgiler verilecektir, dileyenler de kitabı buradan bu akşam temin edebilirler. Konferansa katılamayacak dostlarımız saat 19:30'dan itibaren http://new.livestream.com/bilyay adresinden konferansı evlerinden izleyebilirler.
 
Metapişik Tetkikler ve İlmi Araştırmalar Derneği

 

template joomla by JoomSpirit