07.05.2015 PERŞEMBE günü saat 23:00'da ISIS BLUE MOON uyumlaması yapılacaktır. Bu uyumlamaya en fazla 10 kişi katılabilecektir. Bu uyumlamaya katılmak için herhangi bir reiki enerjisine uyumlu olma şartı yoktur. Katılmak isteyenler ad-soyad ve uyumlamada bulunacakları şehir bilgisini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilirler. Enerji uyumlamaları hakkında temel bilgi için "BİLGİ BANKASI" menüsünde "UYUMLANMAK" alt menüsüne, ödeme Bilgileri için “BİLGİ BANKASI” menüsünde "ÜCRETLER" alt menüsünü kullanabilirsiniz. ISIS BLUE MOON ve uyumlamayla ilgili sorularınız için lütfen iletişime geçiniz. Uyumalama esnasında yapılacak bilgiler katılacak arkadaşlara mail yoluyla bildirilecektir. Programa katılan öğrencilere dijital sertifika, uyumlama sonrasında  verilecektir. Sormak istediğiniz soruları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilirsiniz.

Herkese güzel bir hafta dilerim.
 
Taner Tözün

Haberler

15 Ağustos 2015
Merhaba sevgili dostlar. Son yazımda “Ataç Enerji” kavramından bahsetmiştim. Yaydığımız her düşünce ve duygu, niteliğine göre titreşerek, başka dostlarımıza tesir edebileceğinden ve benzer rezonansta bir titreşimi de biz yayarken; ataç enerjilerin bizlere ...
11 Ağustos 2015
Günlük yaşantılarımız, bizleri çeşitli düşüncesel ve duygusal ...
08 Ağustos 2015
Bir önceki yazımda, geneli maddi âlemimizde rahatlık için çeşitli ...

Etkinlikler

24 Aug 2015 - 22:00until24 Aug 2015 - 22:45
* * * 6 Ağustos'ta gereçekleştirdiğimiz uyumlamaya katılamamış bazı dostlarımızın talebi
Location: Bulunduğunuz Yer
18 Aug 2015 - 23:00until19 Aug 2015 - 23:30
Merhaba sevgili dostlar,
18 Ağustos salı günü saat 23:00'da uzaktan AXIATONAL HATLAR BAĞLANTISI
Location: Bulunduğunuz Yer

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

 

Yasal Uyarı : Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve koçluk yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlediğimiz seminerler, meditasyonlar, danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda kişinin potansiyelinin açığa çıkmasına, hayat kalitesinin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz.

Taner Tözün © 2012 - 2015
www.evrenselenerji.net
www.tanertozun.com