Spiritüel Danışmanlık

Spiritüel Danışmanlık

Beni bende deme bende değilim
Bir ben vardır bende benden içeri

Yunus Emre

Kişi kendisine; "Ben, gerçekte kimim?", "Bu dünyada yaşam amacım nedir?" gibi sorular sorduğunda, salt toplumun ona dayattığı bilgi ve inanç sistemini görüyor, kendisini başkalarının etiketleriyle tanımlayabiliyorsa ve kendisine sorduğu bu soruların "asıl" cevabı için yola çıkmışsa;

Çıkılan bu yolda, danışan dostların yollarına bir parça ışık demeti olmak ve onlara ayna olabilmek için buradayım. 

Özellikle Dr. Bedri Ruhselman'ın büyük emek ve çalışmalarıyla ortaya koyduğu ekol olan "Neo-Spiritüalist" bakış açısı ile beraber; doğunun kadim öğretileri, farkındalık yaklaşımları ve yıllardan süregelen ruhsal çalışmalarımın harmanlanması, "Evrensel Enerji Spiritüel Danışmanlık" hizmetinin temel haritasını oluşturmaktadır.

Bu çalışmalarda amaç, bireyin kendi yolunu daha aydınlık görebilmesi; yaşamdaki beden-ruh ilişkisini dengede tutabilmesidir. Bireyin bu dengeyi sağlayabilmesi, içindeki cevheri tezahür ettirebilmesine, iş ve ilişki bazlı sorunlarına çözüm odaklı yaklaşabilmesine katkı sağlayacaktır. Size dayatılan yaşam karmaşasında, iç sesinizi duyabilmeniz zor değil; yeter ki kalbinizi açın.

Spiritüel Danışmanlık hizmetleri aşağıdaki çalışmaları içerir:

a) Bütüncül Önçalışma: Bu çalışma ile kişi çakralarının denge durumları, yaşam dinamiklerine bağlı sevgi, güven, bolluk, bereket gibi konulardaki genel durumu ve aile içi ilişkilerinin genel durumuna bakılır. Bu çalışma, kişinin adını, soyadını ve bir fotoğrafını göndermesi ile gerçekleştirilebilmektedir, bir de kişinin zihinsel onayı yeterlidir. Çalışma sonrası geri bildirim telefon veya bir internet hesabı üzerinden ses kaydı veya yazı olarak iletilir. Yapılan bu önçalışma sonrası kişiye gerek görülürse bireysel çalışma önerisinde bulunabilmekteyim, kişi kendisi de dengesizlikleriyle uğraşmak isteyebilir. Bu çalışmanın bedeli 150 TL'dir.

b) Çakra Bakımı: Bu çalışma ile kişi çakralarının denge durumlarına bakılır.Yukarıdaki çalışma ile ilgili diğer hususlar çalışma başlangıcı ve geri bildirim sürecinde aynıdır. Bu çalışmanın bedeli 100 TL'dir.

c) İlişki Bakımı: Bu çalışma ile, ilişkilerinde tıkanıklık yaşayan kişilerin, ilişkide ki temel sorunlarının bulunması amaçlanmaktadır. Hem başvuranın hem de karşı tarafın ad, soyad ve fotoğraf bilgileri ile çalışma yapılabilmektedir. Bu çalışma sonunda, ilişkideki tıkanıklıklar için çalışma yapılabilir mi, ona da bakılmaktadır. Sadece ilişki bakımının bedeli 100 TL'dir. İlişkiyle ilgili tıkalı kanalları açmak üzerine bir çalışma yapılma ihtimali varsa, bu çalışma şifa seansı ücreti üzerinden fiyatlandırılmaktadır. (Ve bu tıkanıklık açma çalışması daha fazlasını yapmaz, kimsenin iradesini hiçe sayacak nitelikte bir yönlendirme, büyü, sihir içermez, giden sevgiliyi size geri getirmez, sonra değişik isteklerde bulunmayın, en güzel bu konuyla ilgili direkt yazın, bilgi alın.)

Yukarıda bahsi geçen çalışmalar farklı teknikleri içeren rehberliklerle yapılmaktadır, bireysel olarak cinlerle işim yoktur, bu dipnotu da vermeden geçemeyeceğim.

Spiritüel Danışmanlık ile ilgili önbilgi ve destek için, iletişim formunu doldurabilir veya e-posta yoluyla benimle iletişime geçebilirsiniz.

Herkese, sevgi ve ışık dolu günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net & www.tanertozun.com

Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Taner Tözün ile Bireysel Şifa Çalışmaları

✨ Artık kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz? ✨

İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

💸 Ne yaparsanız yapın parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz? 💸

👉 Size özel hazırlanan bireysel şifa çalışmaları ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin. 👈

 

 
 

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği