Spiritüel Danışmanlık

Spiritüel Danışmanlık

Beni bende deme bende değilim
Bir ben vardır bende benden içeri

Yunus Emre

Kişi kendisine; "Ben, gerçekte kimim?", "Bu dünyada yaşam amacım nedir?" gibi sorular sorduğunda, salt toplumun ona dayattığı bilgi ve inanç sistemini görüyor, kendisini başkalarının etiketleriyle tanımlayabiliyorsa ve kendisine sorduğu bu soruların "asıl" cevabı için yola çıkmışsa;

Çıkılan bu yolda, danışan dostların yollarına bir parça ışık demeti olmak ve onlara ayna olabilmek için buradayım. 

Özellikle Dr. Bedri Ruhselman'ın büyük emek ve çalışmalarıyla ortaya koyduğu ekol olan "Neo-Spiritüalist" bakış açısı ile beraber; doğunun kadim öğretileri, farkındalık yaklaşımları ve yıllardan süregelen ruhsal çalışmalarımın harmanlanması, "Evrensel Enerji Spiritüel Danışmanlık" hizmetinin temel haritasını oluşturmaktadır.

Bu çalışmalarda amaç, bireyin kendi yolunu daha aydınlık görebilmesi; yaşamdaki beden-ruh ilişkisini dengede tutabilmesidir. Bireyin bu dengeyi sağlayabilmesi, içindeki cevheri tezahür ettirebilmesine, iş ve ilişki bazlı sorunlarına çözüm odaklı yaklaşabilmesine katkı sağlayacaktır. Size dayatılan yaşam karmaşasında, iç sesinizi duyabilmeniz zor değil; yeter ki kalbinizi açın.

Spiritüel Danışmanlık ile ilgili önbilgi ve destek için, iletişim formunu doldurabilir veya e-posta yoluyla benimle iletişime geçebilirsiniz.

Herkese, sevgi ve ışık dolu günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net & www.tanertozun.com

* - required


Mesajınızı gönderin
 
Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği