Enerji Uyumlamaları

Enerji Uyumlamaları

Siz de "Şifacı" olabilirsiniz!

Bizler, evrendeki tekâmül sürecini dünyada geçiren varlıkların enkarnasyonlarıyız. Evrende tezahür eden her şeyin temelinde enerji var. Enerji her yerde. Şifa enerji sistemleri de, dünyamızda yaşamış  ve yaşamakta olan spiritüel üstatlar tarafından kanalize edilerek bizlerin kullanımına sunulmuş ve bizim daha üst titreşimlere geçmemize yardımcı olacak yeni çağ armağanlarıdır. 

İçinizdeki "Şifacı" Potansiyelini Ortaya Çıkarın!

Reiki ve diğer şifa enerjilerine herkes kanallık edebilir. Reiki ve diğer şifa enerjilerine kanal olmak, bir master tarafından, isteyen kişiye yakından veya uzaktan enerjisel aktarım vasıtasıyla şifa kanalının kişide açılmasıyla gerçekleşir. Bu aktarıma genel olarak uyumlama, inisinasyon denmektedir. Uyumlamalar, bizleri uyumlandığımız enerji kanalına & şifacı vazife planlarına bağlar. Bu kanallık vasıtasıyla, bireysel şifa çalışmaları yapabileceğiniz gibi, çalışma talep eden danışanlarınıza da çalışma yapabilirsiniz. Reiki ve diğer şifa enerjilerine uyumlanmak, kendiniz ve başkaları için şifa vermenin güvenli bir yoludur. Hiçbir tehlikesi yoktur. 

Reiki ve diğer şifa enerjileri fiziksel sorunların tedavisi için ve allopatik sağlık tedavilerini ve uygulamalarını bütünlemek için geleneksel olarak kullanılır. Tıbbi tedavinin alternatifi değildir veya bir teşhis sistemi değildir. Şifa enerjileri sevginin ve bütünlüğünün zeki bir enerji yansımasıdır. Çeşitli şifa enerjileriyle çalıştığınızda bir çok yol keşfedebilirsiniz ve bu yollarda ilerlerken değerler kazanabilirsiniz.

Enerjilerin tanıtım bölümlerinde de bahsettiğim gibi, bir şifa enerji sistemine uyumlanmak size bir sorumluluk verir. Uyumlanacak öğrenci adayı, bilmelidir ki, etrafında enerjiye ihtiyacı olan birilerini gördüğünde, ona yardımcı olma teklifini sunmalı, ne yapacağını anlatmalı ve karşı tarafın rızasıyla bu enerjiyle karşı tarafta çalışmalıdır. Bu hem öğrencinin spiritüel açıdan gelişmesine katkı sağladığı gibi, temeli saf sevgi olan bu iyileştirici şifa sistemleriyle insanlara enerjinin kanallığını yaparak yardımcı olabilir. Prensip olarak fiziksel olarak gelişim çağında olan dostlarımızı uyumlama yapmadığımı belirtmek de isterim.

Buradan uzaktan gerçekleştirilen bir uyumlamada, uyumlanacak tarafın yapması gereken hazırlık üzerine bilgiler edinebilirsiniz.

Çoğu insanlar uyumlama esnasında, enerjinin bedene akışını belli bölgelerde sıcaklık olarak deneyimlemektedir. Bazı insanların sadece belli noktaları karıncalanabilir, bazıları müzik işitebilir, ses duyabilir, vizyonlar görebilir ve bazıları da hiçbir şey hissetmez, deneyimleyemez. Bu, uyumlanan kişinin enerji alanının esnekliğiyle ilgilidir ve uyumlamadaki koşullar uygulandığında uyumlanmak isteyen kişi mutlaka uyumlanmış olur. Bu yüzden, uyumlandığınız anda havalanmayı, anında aydınlanmayı filan kafasında kurmuş öğrenci adaylarımız varsa, lütfen bu konuda beklentiye girip sonra kendi kendinize hayal kırıklığı yaratmayın. Kendinizi ne kadar şartlarsanız, uyumlama esnasında kendinizi o kadar kasar ve kısmen enerjiden uzakta bu enerjiyi deneyimlemiş olursunuz. 

Uyumlanmalar için bireysel başvuru yapmanız gereklidir.

* Grup başvuruları haricinde bireysel uyumlamaların çoğunu uzaktan gerçekleştirmekteyim. *

İki durumda da, öncelikle uyumlama yapılacak tarih ve saat belirlenmekte, öğrenci adayına uyumlamayla ilgili verilmesi gereken bilgiler verilmektedir. Uyumlama sonrası katılım sertifikası, öğrenciye bulut ortamından indirebileceği, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak iletilir.

Sizler de reiki ve diğer şifa enerjileriyle tanışmak istiyorsanız, siteyi inceleyin, şifa enerjilerini okuyun, tanıyın ve hatta ilk defa bu konular üzerine araştırmalar yapıyorsanız, salı geceleri düzenlediğimiz ücretsiz şifa çalışmalarına katılın. (FB Etkinlik Sayfası için tıklayın) Aylık uyumlama takvimindeki etkinliklere katılmak veya takvim dışı uyumlanma talebi için, aşağıda yer alan iletişim formu aracılığıyla yahut Evrensel Enerji sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Aşağıdan uyumlama yapılan enerjilere göz atabilirsiniz:

 

 

  

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 
 

Herkese sevgi dolu, bereketli, enerjisi yüksek günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net

Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Taner Tözün ile Bireysel Şifa Çalışmaları

✨ Artık kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz? ✨

İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

💸 Ne yaparsanız yapın parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz? 💸

👉 Size özel hazırlanan bireysel şifa çalışmaları ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin. 👈

 

 
 

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği