Bireysel ve Toplu Şifa Çalışmaları

Bireysel ve Toplu Şifa Çalışmaları

Bireysel ve Toplu Şifa Çalışmaları

Tanı ve tehşis konmuş, mevcut bir rahatsızlığı olan dostlara, tedavi süreçlerinde destek olmak için, belirli zamanlarda toplu şifa çalışmaları, danışanın durumuna göre de belli bir süre planlamalı, uzaktan veya talep halinde yakından bireysel şifa çalışmaları yapmaktayım.

Rahatsızlığı ortaya çıkaran sorunun temelde pek çok kaynağı olabilmektedir. Anne karnı, doğum anı, şimdiki enkarnasyonumuzda düşünce ve duygu biçimlerimiz, geçmiş yaşamlar, bize ait olmayan ataç enerjiler ve atalar bunlardan bazılarıdır. Sitenin "BLOG" bölümünde bu konular üzerine daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Benim çalışma şeklim, salt enerji çalışması olmayıp, danışandan aldığım veriler neticesinde bir çalışma programı hazırlamak, tanı ve tehşis konmuş mevcut rahatsızlığı üzerinde, görünmeyen taraftaki kaynağı tespit etmek ve danışanı da bu yönde bilinçlendirmektir. Ardından birkaç gün yahut hafta sürebilecek eşzamanlı bir şifa çalışması, gerektiğinde de danışanın da yapmasını isteyeceğim olumlama çalışmaları, bireysel şifa çalışmalarına girmektedir. Bu tip çalışmalar için iletişim formunu doldurarak, e-posta atarak ve ya sosyal medya hesaplarımızdan direkt iletişime geçebilirsiniz. 

Toplu çalışmalar için, özellikle Evrensel Enerji Facebook sayfası üzerinden etkinlikleri, sevgili dostlarımızın takip etmesini rica ederim. Bu tip çalışmalarda da, yine eşzamanlı, belli bir enerji kanalı üzerinden yapılan şifa çalışmalarıdır ve genel itibariyle bireysel dinamiklerimiz üzerinde şifalandırma çalışmaları yapmaktayım.

Herkese sevgi ve sağlık dolu günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net & www.tanertozun.com

 

 

Şifa Enerjileri Hakkında

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

  

 

Alfa Bioenerji Hakkında

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 
 

* - required


Mesajınızı gönderin
 
Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği