Bireysel Şifa Çalışmaları

Bireysel Şifa Çalışmaları

Bireysel Şifa Çalışmaları

İnsan bedeni, salt etten, kemikten ve içini dolduran sistemlerden oluşmamaktadır. Fiziksel bedeni saran pek daha çok beden bulunmaktadır. Günümüzde bilimin, özellikle kuantum fiziğinin ortaya çıkardığı “Evrende yer alan her maddenin temelinin ENERJi’den oluştuğu” olgusu da, pek çok ruhsal deney neticesini destekler niteliktedir.

İnsan, bir enerji alanına (aura) sahiptir. Bu enerji alanı, pek çok bedeni kapsar ve sürekli titreşir. Enerji alanındaki akışın bozulması pek çok sebepten kaynaklanabilmektedir. Yaşamlarımızdaki duygusal ve düşüncesel blokajlar, yaşam kalitemiz, beslenme şeklimiz ve çok daha derin bir taraf olan, bireysel dinamiklerimiz. Olması gerektiği gibi akışa sahip olamayan enerji alanımız, rahatsızlık olarak en son kendisi fiziksel bedenimizde gösterebilmektedir. Sağlık, tüm enerji katmanlarımızdaki denge halidir.

Tıbbi tedaviyle beraber yürütülecek bir şifa çalışma programı, fiziksel bedenimizin üzerindeki enerji bedenlerimizdeki olumsuz sebepleri ortadan kaldırarak iyileşme sürecini hızlandırır. Enerji alanlarındaki akışın kendi dengesine kavuşabilmesi şifa çalışmalarının temelini oluşturmaktadır. Enerji akışını bloke eden enerji parçalarının açılması, enerji alanında meydana gelebilen yırtıkların onarılması, bireysel dinamiklerimizle bu yaşamımıza taşıdığımız zincirleri kırabilmek, şifa çalışmalarının hedefidir.

Şifa uygulayıcıları, şifa dağıtmaz. Şifa, talep eden insanlar tarafından yaratılır. Bu alanda hizmet veren tüm dostlar sadece birer katalizördür, aracıdır. Bu konulardaki yetkinliği ile danışanlarının yollarına ışık tutabilir ve danışanın denge halini sağlamasına yardımcı olabilir.

Bireysel şifa çalışmalarında tek bir tekniğe bağlı kalmamaktayım. Her danışanın durumu farklıdır, özeldir. Karşılaşılan rahatsızlıklar karşılaştırıldığında genellenebilecek durumlar olduğu gibi; yapılacak bir çalışmanın belirlenmesi danışana özel belirlenmekte ve yapılmaktadır.

Yakından ve uzaktan yapılan bireysel şifa çalışmaları ortalama 45 dakikalık seansları kapsar. Bu seanslarda Modern Şifa Kuantum Nefes, Alfa Bioenerji, Sesle Şifa ve Reiki gibi uyumlamalı enerji sistemleri tarafımdan kullanılabilmektedir.

Bir rahatsızlığın tam anlamıyla ortadan kalkması 1 seanslık çalışmayla da mümkün olabilir, düzenli yapılabilecek pek çok seans ile de mümkün olabilir. Danışanın tam denge haline kavuşma isteği bu konuda belirleyici bir ölçüt olabilir.

Altta yer alan yönlendirmeler aracılığıyla, bireysel şifa çalışmalarında kullandığım yöntemleri inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bireysel şifa çalışması talebinde bulunabilirsiniz.

Herkese sağlık, sevgi ve huzur dolu an’lar dilerim.

Taner Tözün

 

 

 

  

 

Alfa Bioenerji Sistemi

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 

Modern Şifa & Kuantum Nefes Sistemi

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 
 

 

Sesle Şifa Teknikleri

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

  

 

Mekânsal Enerji Temizliği

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 
 

* - required


Mesajınızı gönderin
 
Bilgi Alın:

Enerji kanalları ve uyumlamaları hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin adını da belirterek, iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği