Uyumlama Öncesi Hazırlık

Uyumlama Öncesi Hazırlık

Uyumlama Öncesi Hazırlık

Uzaktan uyumlamalarda, öğrencimle direkt olarak diyaloğa girmeyi sevdiğimden ötürü, uyumlama öncesi, uyumlama ve sonrasındaki süreçte iletişim halinde olmaktayım. Bu yazıda, genel olarak, uzaktan uyumlamalarda nasıl bir yöntem izlendiğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Siz de farklı şifa kanallarında master iseniz, standart uzaktan uyumlama yöntemlerine yakın yönergemi, öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz. 

 Uyumlama Öncesi ve Sonrası

 • Gün içerisinde alkol tüketmeyin, özellikle akşam yapılacak uyumlamalar için, akşam yemeğiniz sindirim sisteminizin dostu, hafif yiyecekler olmasına dikkat edin.
 • Uyumlama öncesi kısa bir duş alabilirsiniz. Gevşemenize katkıda bulunur. 
 • Uyumlamadan önce 1-2 bardak, sonra da 1-2 bardak su içmenizi öneririm.
 • Uyumlama siz sandalyede otururken de yapılabileceği gibi, uzanıkken de yapılabilinir. Bir öğretmen olarak benim tercihim, uyumlanacak öğrencinin uzanmasıdır. O yüzden, uyumlama süresince rahatsız edilmeyeceğiniz bir çalışma ortamı ayarlamaya çalışın. Aşağıdaki resmi, uzanmanızda referans alabilirsiniz. Rahatınız, uyumlama için önemlidir.

 • Uyumlama esnasında müzik size, isterseniz eşlik edebilir. Bana soracak olursanız, sessizlik ve dinginlik çok daha doğru bir tercih olur.
 • Uyumlama esnasında bulunacağınız odada, mümkün olabildiğince elektronik eşyalar kapalı olsun. Uyumlamada uyuyakalırım endişeniz varsa, süpersonik akıllı telefonlarınız aracılığıyla alarm kurabilirsiniz tabi ki, ama mümkünse telefonu uçak moduna alın, direkt de yanınızda durmasın. 
 • Uyumlama başlangıç saatinde, uyumlanacağınız kanal ile ilgili size verilecek uyumlanma niyetini 2-3 defa, sesli veya içinizden söyledikten sonra, kendinizi nefes alışverişlerinize bırakmanız kâfidir. Uyumlama süresince ekstra çaba sarf etmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Sadece, gerçekten orada olun ve deneyimleyin.
 • Uyumlama sırasında çeşitli fiziksel hisler deneyimleyebilirsiniz. Bu abartılı da olabilir, hafif de olabilir. Bu hisler hiçbir şekilde bir uyumlama ölçütü değildir. Sadece ellerim ısındı, bir taraflarım karıncalandı, bu muydu diye sorgulamadan ya da şöyle vizyonlar gördüm, şöyle sesler işittim diye kabarmadan, dediğim gibi, sadece gerçekten orada olun. Yeterlidir. Fiziksel deneyimlerin, uyumlanan bireye özel olduğunu, yaptığım yüzlerce uyumlamadan sonra size söyleyebilirim.
 • Genel olarak akışın başladığını ve bittiğini hissedebilirsiniz. Ortalama bir uyumlama 20-30 dk arasında olmaktadır. Akışın kesildiğini hissettiğinizde, 2-3 dk daha uzanık kalıp yavaş yavaş kalkmanızı ve uyumlamanın tadına varmanızı tavsiye ederim. 
 • Uyumlama öncesi ve sonrası, koruyucu ve şifacı rehberlerimize, dostlarımıza teşekkür etmeniz de tatlı olur, demedi demeyin sonra.
 • Uyumlamanın gerçekleştiği gün sonunda, hemen uyumlama sonrasında, istediğiniz zaman, şifa kanalınızla çalışma yapabilirsiniz.

Taner Tözün ile Bireysel Şifa Çalışmaları

✨ Artık kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz? ✨

İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

💸 Ne yaparsanız yapın parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz? 💸

👉 Size özel hazırlanan bireysel şifa çalışmaları ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin. 👈

 

 
 

Yasal Uyarı

Bu çalışmalar bir tıp yöntemi değil, evrensel yaşam enerjisi ve danışmanlık yöntemleridir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz.

Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri vemeditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur. Hiçbir teşhis ya da tanı yapmaz...

Hakkında

Spiritüel Danışmanlık - Reiki ve Enerji Uyumlamaları - Bireysel, Toplu ve Mekansal Şifa & Arındırma Çalışmaları - Ruhsal Öğretiler

 

Twitter Akışı

E-Bülten Aboneliği