Altın Üçgen Enerjisi Nedir?

Altın Üçgen Enerjisi James J. Purner tarafından şifa sistemi olarak insanların kullanımına verilmiş, köken olarak Antik Mısır'a dayanan bir şifa sistemidir.

Bu enerji sisteminin uyumlanması sonucunda, Altın Üçgen Enerjisi, kişinin 3. göz çakrasında kanal olarak açılır. Uyumlanan öğrenci, bu enerjiyi, şifaya ihtiyacı olan insan veya varlıklara niyet ederek uzaktan veya hastalıklı bölgeye ellerini koyarak, standart reiki el pozisyonlarıyla şifa aktarımında bulunabilir. Başka şifa sistemleriyle beraber kullanılması, şifaya ihtiyacı olan kişiye veya varlıklara akacak enerjinin gücünü artırır.

Altın Üçgen Enerjisi, hastalığa sebep olan enerji tıkanmaları veya enerji seviyesinin düşüklüğünü fiziksel boyutun yanında, ruhsal terminolojide adı geçen eterik, astral ve mental bedendeki enerji bozukluklarını düzenler ve şifalandırır.

Öğrencinin bu enerjiyle sık çalışması, ona sezgisel güçlerinin yükselmesi, zihinsel ve telepatik güçlerinin artmasında fayda göstermektedir.

Bu enerji astım, HİV/AİDS, kanser, kalp, hepatit, bazı ilaçlarla şifa bulamayan kronik hastalıkları tedavide çok etkili çalışır. Ama unutmamak gerekir ki, enerji sistemlerii bir tıp yönetimi değil bir şifa yöntemidir ve hastalıklarınızda mutlaka doktora başvurmalısınız.Enerji sistemleri bütüncül tedavi amacıyla tıbbi tedaviyle birlikte kullanılmalıdır.

Bu enerjiye uyumlanmak için herhangi bir enerjiye uyumlanma şartı gerekmez ama öğrenci adayı unutmamalıdır ki, diğer enerji sistemlerinde olduğu gibi, bu enerji sistemi de kişiye sorumluluk getirir. Uyumlanacak öğrenci adayı, bilmelidir ki, etrafında enerjiye ihtiyacı olan birilerini gördüğünde, ona yardımcı olma teklifini sunmalı, ne yapacağını anlatmalı ve karşı tarafın rızasıyla bu enerjiyle karşı tarafta çalışmalıdır.

Bu enerjiye uyumlanmak, uyumlanma üzerine genel bir bilgi edinmek istiyorsanız, site içerisinde "Bilgi Bankası" menüsü altında yer alan "Enerji Uyumlamaları" menüsüne göz atınız. Uyumlamalar, aylık bir program içerisinde olduğu gibi, program harici bir gün de yapılabilinmektedir. Uyumlanan öğrenci, bu enerji üzerine, bu enerjiyi nasıl kullanabileceğini öğreneceği bir ders notu ve dijital bir sertifika alacaktır. Öğrencinin gelişimi ve bu enerjiyi sağlıklı kullanabilmesi açısından, paylaşmak ve soru sormak istediği durumlarda bir öğretmen olarak onların yanlarında olacağımı da ekleyebilirim.

Herkese sevgi dolu, bereketli, enerjisi yüksek günler dilerim.

Taner Tözün

www.evrenselenerji.net & www.tanertozun.com

template joomla by JoomSpirit